Ручний інструмент

Сортування товарів:
Штифторіз, зміцнена ручка
Штифторіз зі зміцненими ручками з інструментальної сталі Т8. Ковка та гартування надають додаткової міцності. Ергономічні пластикові рукоятки. Застосовується для перекушування сталевої проволоки, штифтів, болтів, тросів. Максимальний діаметр різу: 45-210 (450 мм) - 6 мм; 45-211 (600 мм) - 8 мм,...
Штифторіз зміцнений
Штифторіз зміцнений з інструментальної сталі Т8. Ковка та гартування надають додаткової міцності. Застосовується для перекушування сталевої проволоки, штифтів, болтів, тросів. Максимальний діаметр різу 4 мм.
Штифторіз Cr-V
Штифторіз Cr-V, зі сталі, легованої хромом і ванадієм. Зручні ергономічні пластикові ручки. Застосовується для перекушування сталевої проволоки, штифтів, болтів, тросів. Максимальний діаметр різу: 45-214 (450 мм) - 6 мм; 45-215 (600 мм) - 8 мм, 45-216 (750 мм) - 10 мм.
Штифторіз
Штифторіз з інструментальної сталі Т8. Ковка та гартування надають додаткової міцності. Робоча головка відполірована. Ручки вкриті порошковою фарбою, рукоятки ПВХ. Застосовується для перекушування сталевої проволоки, штифтів, болтів, тросів. Максимальний діаметр різу: 45-201 (450 мм) - 6 мм;...
Труборіз трубний ПВХ
Труборіз трубний ПВХ. Корпус виготовлено з інструментальної сталі. Має антикорозійне покриття. Ріжучі елементи виготовлені з міцного сплаву 9CrSi.
Труборіз
Штифторіз зі сталі, легованої хромом і ванадієм. Зручні ергономічні пластикові ручки. Застосовується для перекушування сталевої проволоки, штифтів, болтів, тросів. Максимальний діаметр різу: 45-214 (450 мм) - 6 мм; 45-215 (600 мм) - 8 мм, 45-216 (750 мм) - 10 мм.
Тримач-автомат для викрутних насадок
Тримач-автомат для шестигранних викрутних насадок. Має міцний хромований корпус. Міцний магніт. Спеціальна конструкція (автомат) фіксує біту, не дозволяючи їй вийти з тримача. Використовується з насадками в дрилях та шуруповертах.
Тримач магнітний для викрутних насадок, діелектричний
Тримач магнітний для викрутних насадок, діелектричний, Berg застосовується для роботи в місцях під напругою.Призначений для використання з будь - якими викрутковими насадками. Заміняє потребу в наявності кількох діелектричних викруток.
Тримач магнітний для викрутних насадок, S2
Тримач магнітний для шестигранних викрутних насадок. Виготовлений з міцної сталі S2. Міцний магніт надійно утримує біту в тримачі. Використовується з насадками в дрилях та шуруповертах.
Тримач магнітний для викрутних насадок
Тримач магнітний для шестигранних викрутних насадок. Має міцний хромований корпус. Використовується з насадками в дрилях та шуруповертах.
Тримач магнітний для викрутних насадок
Тримач магнітний для шестигранних викрутних насадок, виготовлений зі сталі, хромований. Має зручну двокомпонентну ручку. Застосовується зі змінними насадками при роботі з гвинтами та шурупами.
Тріскачка реверсивна, Cr-V
Тріскачка виготовлена з міцної сталі Cr-V. Механізм на 24 зуба. Реверс для зміни напрямку обертання. Зручна пластикова ручка. Застосовується з головками для роботи з різьбовими з’єднаннями. Кульковий фіксуючий механізм надійно утримує головку при роботі.
Тріскачка реверсивна, Cr-V
Тріскачка виготовлена з міцної сталі Cr-V. Механізм на 72 зуба забезпечує плавний хід. Реверс для зміни напрямку обертання. Ергономічна двокомпонентна ручка. Застосовується з головками для роботи з різьбовими з’єднаннями. Кульковий фіксуючий механізм надійно утримує головку при роботі.
Тріскачка реверсивна, Cr-V
Тріскачка з міцної сталі Cr-V. Механізм на 72 зуба забезпечує м’який та плавний хід. Реверс для зміни напрямку обертання. Швидкороз’ємний механізм дозволяє швидко знімати та одягати головки. Кульковий фіксуючий механізм надійно утримує головку при роботі. Зручна пластикова ручка.
Тріскачка реверсивна з карданом, Cr-V
Тріскачка з міцної сталі Cr-V. Механізм на 72 зуба забезпечує м’який та плавний хід. Реверс для зміни напрямку обертання. Швидкороз’ємний механізм дозволяє швидко знімати та одягати головки. Кардан дозволяє регулювати кут нахилу воротка по відношенню до різьбового з’єднання. Кульковий фіксуючий...
Топорище вищий гатунок, Україна
Топорище дерев’яне вищого гатунку виготовлено з буку. Поверхня топорища відшліфована. Зручно лежить у руці. Застосовується з сокирою.
Топорище I гатунок, Україна
Топорище дерев’яне першого гатунку виготовлено з буку. Поверхня топорища відшліфована. Зручно лежить у руці. Застосовується з сокирою.
Тонкогубці, чернені, Cr-V
Тонкогубці Cr-V, чернені, виготовлені зі сталі, легованої хромом і ванадієм. Тип обробки - ковка. Робочі поверхні проходять термічну обробку та індукційне зміцнення. Поверхні інструменту відполіровані. Чорнене покриття забезпечує додатковий захист проти утворення корозії. Мають зручні...
Тонкогубці, потовщена ручка
Тонкогубці, потовщена ручка,виготовлені з інструментальної вуглецевої сталі. Робочі поверхні проходять термічну обробку. Робоча частина відполірована. Зручні ергономічні потовщені пластикові ручки запобігають ковзанню інструменту у руці при роботі. Застосовуються для згинання та зкручування...
Тонкогубці, нікель, Cr-V
Тонкогубці Cr-V, нікель, виготовлені зі сталі, легованої хромом і ванадієм. Тип обробки - ковка. Робочі поверхні проходять термічну обробку та індукційне зміцнення. Поверхні інструменту відполіровані. Нікелеве покриття підвищує твердість, зносостійкість та корозієстійкість інструменту. Мають...
Сторінки: 1 2 3 Наступна Остання