Малярський інструмент

Сортування товарів:
Шнур малярський, пластмасовий корпус
Шнур малярський (пластмасовий корпус). Шнур заправляється порошковою фарбою. Використовується для нанесення розмічувальних ліній.
Шнур малярський, гумований корпус
Шнур малярський 30 м, гумований корпус. Шнур заправляється порошковою фарбою. Використовується для нанесення розмічувальних ліній.
Шнур малярський, гумований корпус
Шнур малярський 30 м, гумований корпус + фарба 115 г. Шнур заправляється порошковою фарбою. Використовується для нанесення розмічувальних ліній.
Фарба для малярських шнурів
Фарба для малярських шнурів синя. Фарба використовується для заправки малярських шнурів.
Таз будівельний прямокутний
Таз будівельний прямокутний виготовлений з пластмаси. Використовується для приготування і перенесення будівельних сумішей.
Таз будівельний прямокутний
Таз будівельний прямокутний, виготовлений з пластику. Використовується для приготування будівельних сумішей. Зручна конструкція для використання при проведенні будівельних робіт. Вигідна цінова пропозиція.
Таз будівельний круглий
Таз будівельний круглий виготовлений з пластмаси. Використовується для приготування і перенесення будівельних сумішей.
Таз будівельний круглий
Таз будівельний прямокутний, виготовлений з пластику. Використовується для приготування будівельних сумішей. Зручна конструкція для використання при проведенні будівельних робіт. Вигідна цінова пропозиція.
Ручка телескопічна металева
Ручка телескопічна металева складається з металевої розсувної трубки з пластиковою насадкою. Дозволяє фарбувати поверхні на відстані від 0,8 м до 3 м, уникнувши при цьому додаткових пристосувань. Ручка призначена для валиків і пензлів-макловиць.
Ручка телескопічна алюмінієва
Ручка телескопічна алюмінієва складається з алюмінієвої розсувної трубки та пластикової насадки. Дозволяє фарбування поверхонь на відстані від 0,8 м до 3м, уникнувши при цьому додаткових пристосувань. Ручка призначена для валиків і пензлів-макловиць.
Ручка для валика гумована
Ручка для валика гумова діаметром 8 мм. Використовується з валиками для внутрішніх і зовнішніх робіт. Внутрішня порожнина пластикової рукоятки ручки дозволяє використовувати телескопічний подовжувач.
Ручка для валика
Ручки для валиків малярних. Внутрішня порожнина пластикової рукоятки ручки дозволяє використовувати телескопічний подовжувач.
Рисувалка розмічувальна, металева, Україна
Рисувалка розмічувальна, металева, 140мм
Рисувалка розмічувальна, металева, з кліпсою
Виготовлено з інструментальної сталі, загартована, заточена. Завдяки кліпсі, зручно зберігати в кишені робочого одягу. Призначена для нанесення розмітки на металевих деталях.
ПЕНЗЕЛЬ-МАКЛОВИЦЯ, ШТУЧНИЙ ВОРС, "МІНІ"
Штучний ворс, основа пластикова, бандаж металевий, пластмасова ручка. Відмінно підходить для застосування при очищенні та розмивці поверхонь, нанесенні побілки, грунтувальння та клейових складів, всіх видів розчинних у воді лаків і фарб.
ПЕНЗЕЛЬ-МАКЛОВИЦЯ, УКРАЇНА
Натуральна щетина, основа та нелекована ручка з дерева. Застосування: очищення, розмивка, побілка поверхонь.
ПЕНЗЕЛЬ-МАКЛОВИЦЯ, ТИП "МІНІ"
Натуральна щетина, основа з пластику, металевий бандаж, ручка з пластмаси. Відмінно підходить для очищення поверхонь та розмивки, нанесення побілки, грунтування та клейових складів, всіх видів лаків та фарб.
ПЕНЗЕЛЬ-МАКЛОВИЦЯ, ЛАКОВАНА РУЧКА, ДОВГА ЩЕТИНА, УКРАЇНА
Пензель-макловиця з подовженою натуральною щетиною. Дерев'яна основа, дерев'яна лакована ручка. Застосування: очищення і розмивка поверхонь, нанесення побілки, грунтувальних і клейових складів.
ПЕНЗЕЛЬ-МАКЛОВИЦЯ, ЗМІШАНИЙ ВОРС, ТИП "МІНІ"
Пензель-макловиця, тип "Міні" з подовженою натуральною щетиною. Пластикова основа, металевий бандаж, пластмасова ручка. Застосування: очищення і розмивка поверхонь, нанесення побілки, грунтувальних і клейових складів, всіх видів лакофарбової продукції.
ПЕНЗЕЛЬ-МАКЛОВИЦЯ З ЛАКОВАНОЮ РУЧКОЮ
Пензель-макловиця з лакованої ручкою на дерев'яній основі. Пензель призначений для розмивання стель, грунтовки і фарбування великих поверхонь.
Сторінки: 1 2 3 Наступна Остання