Електроінструменти

Сортування товарів:
Шліфувальна машина Forte EG 16-180N
Потужний, легкий і зручний побутовий інструмент для всіх видів домашніх робіт. Болгарка зручна у використанні, як для лівші, так і для правші. Додаткова рукоятка і зовсім невелика вага зроблять тривалу роботу з інструментом максимально комфортною. Регулювання захисного кожуху, код захисного...
Шліфувальна машина FORTE BS 7690 VF
Шліфувальна машина FORTE BS 7690 VF - це практичний і надійний столярний інструмент. Має простий та зручний дизайн, спеціальні ручки для утримання інструменту, що сприяє комфортній роботі. Для безпечної роботи апарат оснащений захисною кнопкою від випадкового включення. Досить потужний двигун...
Шліфмашина стрічкова VB90
Шліфмашина стрічкова VB90, 900 Вт. Призначена для очищення, шліфування поверхні з деревини, пластмас, металів та будівельних матеріалів. Для незкінчених абразивних стрічок. Функція відводу пилу з мішком для збору. Інструмент має покриття Soft Grip, яке запобігає зісковзуванні руки і гладке на...
Шліфмашина кутова VA75B
Шліфмашина кутова VA75B, 750 Вт. Для різання листового металу і керамічної плитки, видалення фарби, вирізання кабельних каналів в бетоні та шліфування зварних швів. Інструмент має покриття Soft Grip, яке запобігає зісковзуванню руки і гладке на дотик. Упаковка: картонна коробка.
Шліфмашина кутова VA60A
Шліфмашина кутова VA60A, 600 Вт. Для різання листового металу і керамічної плитки, видалення фарби, вирізання кабельних каналів в бетоні та шліфування зварних швів. Інструмент має покриття Soft Grip, яке запобігає зісковзуванню руки і гладке на дотик. Упаковка: картонна коробка.
Шліфмашина кутова VA220D
Шліфмашина кутова VA220D, 2200 Вт. Для різання листового металу і керамічної плитки, видалення фарби, вирізання кабельних каналів в бетоні та шліфування зварних швів. Поворотна рукоятка корпуса. Три положення бокової рукоятки.
Шліфмашина кутова VA200D
Шліфмашина кутова. Для різання листового металу і керамічної плитки, видалення фарби, вирізання кабельних каналів в бетоні та шліфування зварних швів. Поворотна рукоятка корпуса. Три положення бокової рукоятки. Інструмент має покриття Soft Grip, яке запобігає зісковзуванні руки і гладке на дотик.
Шліфмашина кутова VA180C
Шлифмашина угловая предназначена для резки листового металла и керамической плитки, удаления краски, вырезания кабельных каналов в бетоне и шлифования сварных швов. Имеет эргономическую форму и выключатель с функцией фиксации. Боковая рукоятка может монтироваться с разных сторон. В комплекте...
Шліфмашина кутова VA130C
Шліфмашина кутова. Для різання листового металу і керамічної плитки, видалення фарби, вирізання кабельних каналів в бетоні та шліфування зварних швів. Поворотна рукоятка корпуса. Три положення бокової рукоятки. Інструмент має покриття Soft Grip, яке запобігає зісковзуванні руки і гладке на дотик.
Циркулярна пила VS150
Циркулярна пила. Призначена для поздовжнього та поперечнього розпилювання матеріалів з деревини, пластику, алюмінію. Інструмент має покриття Soft Grip, яке запобігає зісковзуванні руки і гладке на дотик.
Циркулярна пила VS130
Циркулярна пила. Призначена для поздовжнього та поперечнього розпилювання матеріалів з деревини, пластику, алюмінію. Інструмент має покриття Soft Grip, яке запобігає зісковзуванні руки і гладке на дотик.
Тример електричний, верхній двигун
Тример електричний. Призначен для покосу газонної трави. Функція "окантування" трави у вертикальному положенні. Допоміжна ручка тримера забезпечуює комфортну роботу з тримером.
Тример електричний
Тример електричний. Призначен для покосу газонної трави. Телескопічна ручка до 122 см., поворотна головка дозволяє роботи вертикальне та горизонтальне положення різу трави, зручність роботи завдяки допоміжної ручки.
Технічний фен Forte HG 2000-2
Фен технічний - зручний побутовий інструмент з найвищим комфортом в обслуговуванні, який застосовується для нагрівання оброблюваних поверхонь, очищення лакофарбової поверхні і багато ін. Має 2 рівні регулювання потоку повітря і температури, що забезпечує точне виконання роботи. 2-х позиційне...
Стійка для кутової шліфмашини
Штатив для кутової шліфмашини. Призначений для фіксації кутової шліфовальної машини для більш точного розпилення матеріалу. Надійно фіксується на робочій поверхні. Використовується з дисками діаметрами 115 та 125 мм.
Стійка для дриля
Стійка для дриля. Використовується для закріплення дриля для більш точного свердлення.
Перфоратор Ритм МЕП-500 ЕРУ-05
Перфоратор Ритм МЕП-500 ЕРУ-05 - електро-пневматичний ударний механізм; електронний регулятор швидкості; фіксація необхідної швидкості; реверс; подвійна ізоляція; захист від радіо / телевізійних перешкод; багатопозиційна рукоятка; глибиномір; пилозахищений блоком управління;патрон SDS-Plus для...
Перфоратор VP95S, в кейсі з аксесуарами
Перфоратор VP95, 950 Вт, в кейсі з аксесуарами. Інструмент застосовують для свердлення отворів в бетоні, ударного свердлення по цеглі і природному каменю, а також для свердлення по дереву, металу, кераміці і синтетичному матеріалу. Металевий корпус редуктора.
Перфоратор VP90, в кейсі з аксесуарами
Перфоратор VP90, 900 Вт, в кейсі з аксесуарами. Інструмент застосовують для свердлення отворів в бетоні, а такж для ударного свердлення по цеглі і природному каменю, а також для свердлення по дереву, металу, кераміці і синтетичному матеріалі. Металевий корпус редуктора.
Перфоратор VP75, в кейсі з аксесуарами
Перфоратор, в кейсі з аксесуарами. Інструмент застосовують для свердлення отворів в бетоні, ударного свердлення по цеглі і природному каменю, а також для свердлення по дереву, металу, кераміці і синтетичному матеріалі. Металевий корпус редуктора. Кейс виготовлено з міцного пластику, що гарантує...
Сторінки: 1 2 3 Наступна Остання