Пили, ножівки, стусла, полотна для ножівок

Сортування товарів:
Полотно для ножівок, мет./дерево
Полотна метал-дерево. Призначені для розпилу невеликих металевих і дерев’яних поверхонь. Застосовуються зі стандартними ножівками.
Полотно для ножівок, бі-металеве по металу
Полотно би-металеве, не лопається під навантаженням. Призначене для розпилу невеликих металевих поверхонь. Застосовується зі стандартними ножівками по металу.
Полотно для ножівок
Набір полотен, довжиною 300 мм. Призначений для розпилу невеликих металевих поверхонь.
Струна вольфрамова
Струна в перерізі має 2 мм. Застосування: для різання скла, керамічних плит. Застосовується зі стандартними ножівками по металу.
Пилка по дереву
Пилки для садових та теслярських робіт для сухої та вологої деревини. Виготовлені за класичною технологією з легованої сталі, незамінні при садових роботах, та на будівельних майданчиках, особливістю пилок є можливість самостійного заточування та зміни розводу зубів, для підвищення ефективності...
Пила по дереву
5 пил в 1: пила по дереву - 2шт, пилка для стусла - 1шт, гілкоріз - 2шт. Пила має полотна з двостороннім заточуванням для пиляння при русі ножівки «від себе». Пластмасова рукоятка. Зуби НЕ загартовані, що дозволяє неодноразово заточувати пилку. Призначена для роботи з деревиною м’яких і твердих...
Пилка по дереву двостороння, гартовані зубці
Пила виготовлена з інструментальної сталі. Має 2 види зубів - 11 і 7 шт/дюйм. Всі зуби загартовані і розведені з 3-х гранною заточкою, що дозволяє пиляти в обох напрямках. Пила оснащена, що запобігає її прослизанню в руці, двокомпонентною (пластик + гума) ручкою закритої форми. Призначена для...
Пилка по дереву, дерев'яна ручка, гартовані зубці
Дерев’яна ручка. Зуби мають 2-х гранну заточку, гартовані. Крок зуба - 7 шт/1 дюйм. Призначена для робіт з м’якою і твердою породами деревини - фанера, дерево, ДСП.
Пилка по дереву, гартовані зубці, "Іскра"
Пластикова ручка. Зуби мають 2-х гранну заточку, гартовані. Крок зуба - 9 шт/1 дюйм. Призначена для робіт з м’якою і твердою породами деревини - фанера, дерево, ДСП.
Пилка по дереву, гартовані зубці, "Star"
Зуби мають 3-х гранну заточку, гартовані. Крок зуба - 7 шт/1 дюйм. Призначена для робіт з м’якою і твердою породами деревини - фанера, дерево, ДСП.
Пилка з тефлоновим покриттям "Storm"
Призначена для подовжнього і поперечного розпилу заготовок з деревини м’яких і твердих порід, ДСП, фанери. Товщина тефлонового покриття 0,2 мм. товщина робочого полотна 1,1 мм. Має гартовані зуби з тригранної заточкою, висота зуба 3 мм, крок зуба 10шт/1дюйм. Ергономічна двухккомпонентна (гума і...
Пилка дворучна, дерев'яні ручки
Полотно виготовлено з інструментальної сталі. Пила двуручна, з деревяними ручками. Призначена для розпилювання великих деревяних стовбурів та колод.
Пила лучкова, по мокрому дереву і металу
Універсальна лучкова пила - по дереву та по металу. Додатково комплектується двома полотнами - для мокрого дерева та металу. Рукоятка має дугу для захисту руки при пилянні. Призначена для садових та теслярських робіт.
Пила лучкова
Сталевий каркас. Полотно з 2-х гранною заточкою, кожен 5-й зуб подвійний. Захисна металева рамка для руки. Застосування: поздовжнє, поперечне і фігурне розпилювання по мокрому та сухому дереву.
Пилка садова
Призначений для садових робіт
Пилка садова
Ручка відкритої форми. Крок зуба - 9шт/1 дюйм. Призначена для роботи з деревеною м’яких і твердих порід. Дерев’яна ручка.
Гілкоріз, гартований зуб
Ручка відкритої форми. Крок зуба - 9шт/1дюйм, зуби гартовані. Призначений для роботи з деревиною м’яких і твердих порід. Ручка з дерева.
Пилка по гіпсокартону
Пилка складається з дерев’яної ручки з полотном довжиною 175 мм. Крок зуба 6 шт/1 дюйма. Застосовується для робіт з гіпсокартоном.
Ножівка по гіпсокартону
Пластикова ручка, з отвором для підвішування. Розміщення зубів - попарно, для чистого і швидкого пилення.
Сторінки: Перша Попередня 1 2