Відра, тази і ємності господарські

Сортування товарів:
Бідон з ручками, Україна
Бідон призначений для зберігання та транспортування рідких харчових продуктів. Кришка щільно завинчується. Має пластикові ручки та заглиблення в стінках для транспортування. Виготовлений з харчового пластику.
Рукомийник пластиковий, Україна
Рукомийник пластиковий. Об'єм 4,5 л. Добре тримає воду. Зручно застосовувати на дачі, на відпочинку та в місцях з обмеженим водопостачанням.
Рукомийник пластиковий з краном, Україна
Рукомийник пластиковий з краном. Об'єм 10 л. Має пластикову ручку. Зручно застосовувати на дачі, на відпочинку та в місцях з обмеженим водопостачанням.
Ванна дитяча, Україна
Пластикова ванна для купання дітей. Вироблена з високоякісного пластика.
Мішок для засолки, Україна
Мішок для засолки міцний (щільність - 70 мікрон). Використовується для засолки огірків, помідорів, яблук, а також при заквасці капусти в бочках ємністю до 100л. При використанні мішків бочки залишаються чистими та не містять посторонніх запахів, які можуть перейти до продуктів що будуть...
Відро оцинковане, Україна
Виготовлено з листового оцинкован- ного металу товщиною 1 мм. Має широкий спектр застосування в будіве льних та інших роботах
Відро для сміття з поворотною кришкою, Україна
Пластикове відро для сміття з поворот- ною кришкою, яка легко відкривається за допомогою натиснення руки. Для зручності очищення відра від сміття, верхня частина знімається.
Корзина для паперів, Україна
Корзина для паперів пластикова. Об'єм 12 л.
Відро-туалет, Україна
Відро-туалет пластикове з кришкою. Має пластикову ручку для транспортування. Зручне у використанні. Габаритні розміри 370х360 мм, висота 350 мм. Об'єм 17 л.
Ящик пластиковий, Україна
Ящик виготовлений з міцного пластику. Габаритні розміри: 600х400х200 мм. Має перфоровані стінки для кращої вентиляції та тривалішого зберігання. Легко миються.
Корзина для білизни пластикова мала, Україна
Корзина для білизни пластикова. Об'єм 40 л. Перфоровані стінки покращують вентиляцію та запобігають відволожування білизни.
Корзина овочева кругла, Україна
Корзина овочева кругла пластикова. Об'єм 20 л. Глибина 35 см, d 45 см. Застосовується для зберігання овочей та фруктів. Має перфоровані стінки для кращої вентиляції та тривалішого зберігання.
Відро пластикове харчове, Україна
Відро з міцного харчового пластику. Застосовується для перенесення та зберігання питної води, молока, інших харчових та не харчових рідин, овочів, фруктів тощо.
Сторінки: 1 2 Наступна Остання