Kolorit

 Що до придбання товарів звертайтеся за номером телефону:

067 400 19 68

Офіційний сайт - www.kolorit.ua


«Kolorit» (Колорит) — лакокрасочна продукція від виробника.


Фарби Колорит мають гарний декоративний вигляд, утворюють максимально гладку поверхню з мінімальними слідами від нанасення продукції валиком. Виробляються в трьох ступенях блиску: глибокоматовий, матовий та напівматовий. Система тонування Tikkurila дозволяє заколерувати фарбу в 20 000 різноманітних кольорів та відтінків, а її якість надовго збереже колір ваших стін таким само насиченим, як і після пофарбування.


Бренд Колорит має тісні виробничі зв'язки з компанією Tikkurila Group. Це дозволяє йому неперервно переймати досвід провідного виробника лакофарбових матеріалів в усьому світі та впроваждувати його виробництво в Україні, слідкувати за усіма новинками та активно брати участь в розробці сучасних продуктів.

 

Ми пропонуємо можливість не лише мати красиві стіни, але й підтримувати цю красу протягом усього періоду експлуатації поверхні. Фарби КОЛОРИТ добре очищуються. Вся продукція випускається на базі європейської сировини за сучасними технологіями під контролем «Tikkurila Oiy», Фінляндія. Мінімальний вміст летких органічних сполук гарантує безпеку продукції як під час роботи, так і під час експлуатації пофарбованого приміщення.