З температурою. Висип плямистий, не змінюється протягом хвороби за своїм виглядом, поєднується із збільшенням потиличних лімфовузлів (промацуються на потилиці як рухомі кульки), інших лімфовузлів.

Краснуха – інфекційне вірусне захворювання, яке може виникати у дітей і дорослих, які не хворіли і отримували щеплення від краснухи.Вона передається повітряно-крапельним шляхом, а джерелом інфекції є хворий. Інкубаційний період (від моменту зараження до розвитку захворювання) триває 12-21 день.

Температура з'являється разом з висипом і тримається не більше 2-х днів. Характерно збільшення лімфатичних вузлів, особливо в області потилиці. Вони при обмацуванні визначаються як рухомі кульки.

Висип у вигляді цяток різної величини з'являється на обличчі і швидко (протягом декількох годин) поширюється по всьому тілу. Яких-небудь особливостей не має, більше того, краснуха може протікати взагалі без висипу або з одиничними елементами, які залишаються непоміченими (легка форма). З третього дня висип починає бліднути і швидко проходить, не залишаючи слідів. У процесі хвороби нові елементи висипки не з'являються.


Препарати, що використовуються при лікуванні (при високій температурі):


1. Панадол, Нурофен для дітей; Знеболюючі та протизапальні.

АЦЕТИЛСАЛІЦИЛОВА КИСЛОТА КАТЕГОРИЧНО ПРОТИПОКАЗАНА !!!