Хронічний біль або регулярні напади болю без певної локалізації у поєднанні з запором, різкою слабкістю, сильним зниженням ваги (або біль як єдиний симптом).

 

Пухлини черевної порожнини можуть бути пухлинами різних органів, в першу чергу – органів шлунково-кишкового тракту. Особливістю цих новоутворень є те, що у них, умовно кажучи, є місце, куди рости, оскільки об'єм черевної порожнини досить великий. Саме тому симптоматика цих пухлин з'являється пізно (симптоми кишкової непрохідності, такі як запори, відсутність апетиту, гази в кишечнику). Часто злоякісні пухлини виявляють себе спочатку такими неспецифічними симптомами, як різка слабкість, зниження працездатності, несильні болі в животі (без будь-якої чіткої локалізації або цілком чітко локалізуючі, але непостійні). Хворі можуть довго не звертати уваги на ці прояви і не звертаються до лікаря. Лише проблеми з травленням, описані вище, змушують залишити справи і йти до лікарів. Деякий час іде на обстеження та уточнення діагнозу. У результаті втрачається маса часу, надзвичайно дефіцитного при злоякісних пухлинах. Саме тому при будь-яких відхиленнях у стані здоров'я необхідно звертатися до медиків за професійною консультацією.

 

 

Таким чином, поєднання таких симптомів як запор, різка слабкість і біль у животі вимагає негайного звернення за консультацією до лікаря.

 

Лікування за допомогою ліків в даному випадку протипоказано, оскільки може лише прибрати симптоми, на підставі яких лікар може запідозрити патологічний процес, і створити видимість уявного благополуччя, завдяки чому буде втрачено час.