Для дому, саду, відпочинку

Сортування товарів:
Ящик пластиковий, Україна
Ящик виготовлений з міцного пластику. Габаритні розміри: 600х400х200 мм. Має перфоровані стінки для кращої вентиляції та тривалішого зберігання. Легко миються.
Щітка для змітання
Універсальна пластикова мітла, міцна, морозостійка. Відмінно підмітає сміття та сніг.
Щітка для змітання
Універсальна пластикова мітла, міцна, морозостійка. Відмінно підмітає сміття та сніг.
Шпагат льняний, Україна
Шпагат виготовлений з льняних волокон. Характеризується високою міцністю, малою розтяжністю, гігроскопічністю та стійкістю до сонячного випромінювання. Шпагат екологічно чистий та безпечний для харчових продуктів. Застосовується як пакувальний та обв'язувальний матеріал в різних галузях...
Шпагат джутовий, Україна
Шпагат виготовлений з джутового волокна. Характеризується міцністю, малою розтяжністю та гігроскопічністю. Шпагат екологічно чистий та безпечний для харчових продуктів. Застосовується у м'ясній та рибній промисловості, сільському господарстві, для шнурування документів і папок, пломбування,...
Шпагат бавовняний, Україна
Шпагат виготовлений з бавовняних ниток. Екологічно чистий. Застосовується при виробництві харчових продуктів, свічок, а також в декоративних цілях та в рукоділлі.
Шнур поліпропіленовий плетений, Україна
Шнур поліпропіленовий плетений. Високоміцний, стійкий до стирання, не поглинає вологу, плаває на воді. Стійкий до впливу кислот, лугів та розчинників. Застосовується у туризмі, для підйому вантажів, у домашньому господарстві.
Шнур поліпропіленовий в'язаний, Україна
Шнур побутовий поліпропіленовий в'язаний. Стійкий до стирання, згинання, вологи, ультрафіолету, морозу, впливу органічних розчинів, кислот, лугів. Застосовується в домашньому господарстві та побуті.
Шнур капроновий плетений "Євро", Україна
Шнур капроновий плетений характерізується високію якістю та міцністю, стійкістю до стирання, впливу холоду, вологи та ультрафіолету. Застосовується на будівництві, у туризмі та альпінізмі, для підйому вантажів, в сільському господарстві, у рятіних операціях, та в інших цілях.
Шнур для білизни, Україна
Шнур побутовий плетений, виготовлений з поліпропілену. Основне застосування - для сушки білизни. Також може застосовуватись в домашньому господарстві та побуті.
Шланг поливальний, MULTILAMINAR, п'ятишаровий
«MULTILAMINAR» - 5-и шаровий шланг високої якості, професійна пряжа, додаткові 2-а шари дозволяють витримувати максимальний тиск та не дозволяють шлангу перекручуватись.
Шланг поливальний, GERBER PLUS
«GERBER PLUS» -3-х шаровий армований поліамідною ниткою, з пряжею високої якості, поливальний шланг з ПВХ, має високу міцність, гнучкість та зносостійкість.
Шланг поливальний ECONOMIC
«Economic» - 3-х шаровий армований поліамідною ниткою поливальний шланг з ПВХ, має високу міцність й зносостійкість.
Сторінки: 1 2 3 Наступна Остання