Валики притискні

Сортування товарів:
Валик притискний гумовий з ручкою
Валик прижимний гумовий з ручкою d 6 мм. Виготовлений з гуми. Використовується для прокатування шпалер, видалення повітря з-під полотна шпалер.
Валик притискний твердий з ручкою "конус"
Валик прижимний твердий з ручкою "конус" виготовлений з пластмаси. Використовується для прокатування шпалер, видалення повітря з-під полотна шпалер в кутах.
Валик притискний твердий з ручкою "бочка"
Валик притискний твердий з ручкою "бочка" виготовлений з пластмаси. Використовується для прокатування шпалер, видалення повітря з-під полотна шпалер на стиках швів.
Валик для фарбування стель
Валик для фарбування стель виготовлений з Поліакрилу на тканинній основі. Застосування: водорозчинні дисперсійні фарби, емалі і грунтовки з додаванням акрилових, латексних смол. Пластиковий захист оберігає від стікання фарби на маляра.
Валик для фарбування кутів
Валик для фарбування кутів, з видовженою ручкою 390мм. Шубка виготовлена з поліакрилу на тканинній основі. Спеціальна конструкція для фарбування поверхонь у важкодоступних місцях: кутів і труб. Застосування: водорозчинні дисперсійні фарби, емалі і грунтовки з додаванням акрилових, латексних смол.
Валик для фарбування труб
Валик для фарбування труб, з видовженою ручкою 390мм. Шубка виготовлена з поліакрилу на тканинній основі. Спеціальна конструкція для фарбування поверхонь у важкодоступних місцях: кутів і труб. Застосування: водорозчинні дисперсійні фарби, емалі і грунтовки з додаванням акрилових, латексних смол.
Валик голчастий для гіпсокартону
Валик голчастий для гіпсокартону, виготовлений із пластику зі сталевими шипами. Використовується при моделюванні гіпсокартонних конструкцій, дозволяє перфорувати паперовий шар гіпсокартону для проникнення вологи, що робить конструкції пластичними. Застосовується для видалення старих шпалер.