Молотки, кирки

Сортування товарів:
Молоток слюсарний з квадратним бойком
Молоток виготовлений з ковкого чавуну. Вкритий порошковою фарбою та має антикорозійне покриття. Застосовується при виконанні слюсарно-монтажних та інших видів робіт.
Молоток з квадратним бойком, з ручкою, Україна
Молоток виготовлений зі сталі С45 методом фрезерування та вкритий чорною нітореммаллю. Дерев’яна ручка вкрита лаком. Застосовується при виконанні слюсарно-монтажних та інших робіт.
Молоток "DIN"
Молоток слюсарний з квадратним бойком з високоякісної вуглецевої сталі С45. Ковка та гартування. Вкритий порошковою фарбою та має антикорозійне покриття. Дерев’яна ручка вкрита прозорим лаком. Застосовується при виконанні слюсарно-монтажних та інших видів робіт.
Молоток слюсарний, "Master"
Молоток слюсарний з квадратним бойком з високоякісної вуглецевої сталі С45. Ковка та гартування. Двокомпонентна ручка TPR - високоміцна, знижує вібрацію та зменшує навантаження на руку при роботі. Застосовується при виконанні слюсарно-монтажних та інших видів робіт.
Молоток слюсарний
Молоток слюсарний з квадратним бойком з високоякісної вуглецевої сталі С45. Високий робочий ресурс. Термічна обробка робочої частини. Має антикорозійне покриття. Дерев’яна ручка має спеціальну пропитку та лакове покриття, для захисту від впливу зовнішніх факторів. Застосовується при виконанні...
Молоток з круглим бойком, з ручкою, Україна
Молоток виготовлений зі сталі С45 методом фрезерування та вкритий чорною нітореммаллю. Застосовується при виконанні слюсарно-монтажних та інших видів робіт.
Молоток столяра з цвяхотягом, "Master"
Молоток столяра з високоякісної вуглецевої сталі С45. Ковка та гартування. Головка молотка намагнічена. Двокомпонентна ручка TPR високоміцна, знижує вібрацію та зменшує навантаження на руку при роботі.
Молоток-кирка, з ручкою, Україна
Молоток-кирка виготовлений зі сталі С45 та вкритий чорною нітореммаллю. Бойок - прямокутний, носок - плаский. Дерев’яна ручка вкрита лаком. Застосовується при виконанні будівельних, штукатурних та інших видів робіт.
Молоток-кирка, JUCO, Україна
Молоток-кирка з дерев’яною ручкою. Бойок - прямокутний, носок - плаский. Робоча частина виготовляється зі сталі С45 та проходить термічну обробку. Має антикорозійне покриття. Дерев’яна ручка має спеціальну пропитку та лакове покриття для захисту від впливу зовнішніх факторів. Застосовується для...
Молоток зварювальника, Україна
Молоток зварювальника з міцної сталі С45. Ковка та гартування. Дерев’яна ручка має лакове покриття. Спеціальна форма забезпечує зручність у використанні. Застосовується для збивання окалини під час зварювання.
Кирка з ручкою, JUCO, Україна
Робоча частина виготовляється зі сталі С45 та проходить термічну обробку. Має антикорозійне покриття. Дерев’яна ручка має спеціальну пропитку та лакове покриття. Застосовується для роботи з гірськими породами, камінням та твердими грунтами.
Молоток-обценьки, "Master"
Молоток-обценьки з високоякісної вуглецевої сталі С45. Ковка та гартування. Двокомпонентна ручка TPR - високоміцна, знижує вібрацію та зменшує навантаження на руку при роботі. Застосовується при виконанні столярних та теслярських робіт.
Ручка для молотка, вищий гатунок, Україна
Ручка для молотка виготовлена з твердих порід дерева. Поверхня ручки відшліфована. Зручно лежить у руці. Застосовується з молотком.