Киянки

Сортування товарів:
Киянка гумова, дерев'яна ручка
Головка з чорної гуми. Дерев’яна ручка вкрита прозорим лаком. Застосовується для вкладання плитки (тротуарної, напольної тощо), слюсарно-монтажних та інших видів робіт.
Киянка біла гума, металева ручка
Головка з білої гуми. Міцна металева ручка з гумовою накладкою у зоні захвату, що запобігає ковзанню киянки у руці при роботі. Біла гума не залишає слідів на світлій плитці. Застосовується для вкладання плитки, слюсарно-монтажних та інших видів робіт.
Киянка гумова, металева ручка
Головка з чорної гуми. Міцна металева ручка з гумовою накладкою у зоні захвату, що запобігає ковзанню киянки у руці при роботі. Застосовується для вкладання плитки (тротуарної, напольної тощо), слюсарно-монтажних та інших видів робіт.
Киянка гумова, "Master"
Головка з чорної гуми. Двокомпонентна ручка TPR (Thermo Plastic Rubber - термо пластична гума) має високу міцність, знижує вібрацію та зменшує навантаження на руку при роботі. Застосовується для вкладання плитки (тротуарної, напольної тощо), слюсарно-монтажних та інших видів робіт.
Киянка, пластик/гума
Головка киянки має один бойок з пластику, другий - з чорної гуми. Застосовується для вкладання плитки, виконання рихтувальних, слюсарно-монтажних та інших видів робіт.