Ломи та зубила

Сортування товарів:
Лом-цвяходер, шестигранний, прогумована ручка
Лом-цвяходер шестигранний з високоякісної сталі 65Mn. Ковка та гартування. Вкритий порошковою фарбою та має антикорозійне покриття. Зручна прогумована ручка. Застосовується для видалення цвяхів, будівельних скоб, демонтажу будівельних матеріалів, віконних та дверних пройомів та інших робіт.
Лом-цвяходер шестигранний
Лом-цвяходер шестигранний з високоякісної сталі 65Mn. Ковка та гартування. Вкритий порошковою фарбою та має антикорозійне покриття. Застосовується для видалення цвяхів, будівельних скоб, демонтажу будівельних матеріалів, віконних та дверних пройомів, сколу асфальту, льоду та інших робіт.
Лом-цвяходер плоский
Лом-цвяходер плоский з високоякісної сталі 65Mn. Ковка та гартування. Лом вкритий порошковою фарбою та має антикорозійне покриття. Застосовується для видалення цвяхів, будівельних скоб, демонтажу будівельних матеріалів, віконних та дверних пройомів, сколу асфальту, льоду та інших робіт.
Лом-цвяходер, Україна
Лом-цвяходер зі сталі 45. Виготовлений методом вільної ковки та пройшов термічну обробку робочих поверхонь. Вкритий чорною нітроемаллю. Застосовується для видалення цвяхів, будівельних скоб, демонтажу будівельних матеріалів, віконних та дверних пройомів, сколу асфальту, льоду та інших робіт.
Лом-цвяходер слюсарний JUCO, Україна
Лом-цвяходер виготовляється зі сталі Ст.45 та проходить термічну обробку. Має антикорозійне покриття. Застосовується для видалення цвяхів, будівельних скоб, демонтажу будівельних матеріалів, віконних та дверних пройомів, сколу асфальту, льоду та інших видів робіт.
Лом будівельний JUCO, Україна
Лом виготовлений зі сталі Ст.45 та проходить термічну обробку. Має антикорозійне покриття. Застосовується для сколу асфальту, льоду, бетону та інших видів робіт.
Лом будівельний, Україна
Лом будівельний зі сталі 45. Виготовлений методом вільної ковки та пройшов термічну обробку робочих поверхонь. Вкритий чорною нітроемаллю. Застосовується для сколу асфальту, льоду, бетону та інших видів робіт.
Лом монтажний, Україна
ЛМ лом монтажний - ручний ударний і важільний інструмент. Використовується в будівництві, розколюванні різних твердих предметів, переміщення важких речей (працюючи ним як важелем).
Лом пожежний, Україна
Лом являє собою круглий стержень, верхній кінець якого відігнутий під кутом 45° і загострений. Нижній і верхній кінець лома чотиригранний. Такі пожежні ломи застосовують при розчищенні місць пожежі, розкриття покрівель, обрешітки, обшивки та ін.
Багор пожежний, Україна
Багор складається з сталевого гака з списом, і кільця-рукоятки, виготовленої зі сталевого прута. Пожежні багри призначені для розбирання покрівель, стін, перегородок, крокв та інших частин палаючих будівель при гасінні пожеж, для звалювання труб і печей, а також для розтягування палаючих...
Зубило, гумова ручка
Зубило з високоякісної сталі 65Mn. Ковка та гартування. Вкрито порошковою фарбою та має антикорозійне покриття. Гумова ручка запобігає ковзанню у руці при роботі. Застосовується при облицювальних роботах, при демонтажі, а також для рубки металу, каменя та інших матеріалів.
Зубило, гумова ручка з захистом
Зубило з високоякісної сталі 65Mn. Ковка та гартування надають зубилу високої міцності. Вкрито порошковою фарбою та має антикорозійне покриття. Діаметр 16 мм. Гумова ручка ергономічної форми знижує віддачу та надійно захищає руку при ударі. Застосовується при облицювальних роботах, при демонтажі,...
Зубило слюсарне, Україна
Зубило слюсарне з міцної інструментальної сталі. Вкрито емаллю чорного кольору. Призначено для обробки металу або каменю.