Воротки, тріскачки

Сортування товарів:
Вороток з рухомим квадратом, Cr-V
Вороток з міцної сталі Cr-V. Ковка та гартування. Хромове антикорозійне покриття. Рухомий квадрат дозволяє регулювати довжину важіля при роботі. Застосовується з головками для роботи з різьбовими з’єднаннями. Кульковий фіксуючий механізм надійно утримує головку при роботі.
Вороток до головки, Cr-V
Вороток з міцної сталі Cr-V. Ковка та гартування. Хромове антикорозійне покриття. Рифлена ручка проти ковзання. Застосовується з головками для роботи з різьбовими з’єднаннями. Кульковий фіксуючий механізм надійно утримує головку при роботі.
Вороток з карданом до головки, Cr-V
Вороток з карданом з міцної сталі Cr-V. Ковка та гартування. Хромове антикорозійне покриття. Рифлена ручка проти ковзання. Кардан дозволяє регулювати кут нахилу воротка по відношенню до різьбового з’єднання. Кульковий фіксуючий механізм надійно утримує головку при роботі.
Вороток з карданом до головки, Cr-V
Вороток з карданом з міцної сталі Cr-V. Термообробка. Поверхні мають нікелеве покриття; тип обробки - сатін. Рифлена ручка проти ковзання. Кардан дозволяє регулювати кут нахилу воротка по відношенню до різьбового з’єднання. Кульковий фіксуючий механізм надійно утримує головку при роботі.
Вороток Т-подібний, Cr-V
Вороток Т-подібний з міцної сталі Cr-V. Термообробка. Поверхні мають нікелеве покриття; тип обробки - сатін. Рухомий квадрат дозволяє регулювати довжину важіля при роботі. Застосовується з головками для роботи з різьбовими з’єднаннями. Кульковий фіксуючий механізм надійно утримує головку при роботі.
Тріскачка реверсивна, Cr-V
Тріскачка виготовлена з міцної сталі Cr-V. Механізм на 24 зуба. Реверс для зміни напрямку обертання. Зручна пластикова ручка. Застосовується з головками для роботи з різьбовими з’єднаннями. Кульковий фіксуючий механізм надійно утримує головку при роботі.
Тріскачка реверсивна, Cr-V
Тріскачка виготовлена з міцної сталі Cr-V. Механізм на 72 зуба забезпечує плавний хід. Реверс для зміни напрямку обертання. Ергономічна двокомпонентна ручка. Застосовується з головками для роботи з різьбовими з’єднаннями. Кульковий фіксуючий механізм надійно утримує головку при роботі.
Тріскачка реверсивна, Cr-V
Тріскачка з міцної сталі Cr-V. Механізм на 72 зуба забезпечує м’який та плавний хід. Реверс для зміни напрямку обертання. Швидкороз’ємний механізм дозволяє швидко знімати та одягати головки. Кульковий фіксуючий механізм надійно утримує головку при роботі. Зручна пластикова ручка.
Тріскачка реверсивна з карданом, Cr-V
Тріскачка з міцної сталі Cr-V. Механізм на 72 зуба забезпечує м’який та плавний хід. Реверс для зміни напрямку обертання. Швидкороз’ємний механізм дозволяє швидко знімати та одягати головки. Кардан дозволяє регулювати кут нахилу воротка по відношенню до різьбового з’єднання. Кульковий фіксуючий...
Вороток до головки з тріскачкою
Вороток до головки з тріскачкою. Вороток виготовлений з міцної вуглецевої сталі С45. Ковка та гартування. Хромове антикорозійне покриття. Механізм на 24 зуба. Перемикач напрямку обертання. Зручна ручка з ребрами проти ковзання. Застосовується з головками для роботи з різьбовими з’єднаннями....