Подовжувачі, перехідники

Сортування товарів:
Подовжувач
Подовжувач з вуглецевої сталі С45. Ковка та гартування. Застосовується з головками для роботи з різьбовими з’єднаннями у віддалених важкодоступних місцях. Кульковий фіксуючий механізм надійно утримує головку при роботі.
Подовжувач, Cr-V
Подовжувач з міцної сталі Cr-V. Хром-нікелеве покриття. Тип обробки - сатин. Застосовується з головками для роботи з різьбовими з’єднаннями у віддалених важкодоступних місцях. Кульковий фіксуючий механізм надійно утримує головку при роботі. Упаковка - пластиковий підвіс.
Подовжувач, Cr-V
Подовжувач з міцної сталі Cr-V. Термообробка. Поверхні мають нікелеве покриття; тип обробки - сатін. Застосовується з головками для роботи з різьбовими з’єднаннями у віддалених важкодоступних місцях. Кульковий фіксуючий механізм надійно утримує головку при роботі.
Перехідник, Cr-V
Перехідник з міцної сталі Cr-V. Термообробка. Поверхні мають нікелеве покриття; тип обробки - сатін. Застосовується для кріплення інструменту з різними приєднувальними квадратами при роботі з різьбовими з’єднаннями. Кульковий фіксуючий механізм надійно утримує головку при роботі.
Перехідник карданний, Cr-V
Перехідник з міцної сталі Cr-V. Термообробка. Поверхні мають нікелеве покриття; тип обробки - сатін. Кардан дозволяє регулювати кут нахилу по відношенню до різьбового з’єднання. Кульковий фіксуючий механізм надійно утримує головку при роботі.
Перехідник карданний, Cr-V
Перехідник з міцної сталі Cr-V. Хром-нікелеве покриття. Тип обробки – сатін. Кардан дозволяє регулювати кут нахилу по відношенню до різьбового з’єднання. Кульковий фіксуючий механізм надійно утримує головку при роботі.