Кишені, сумки, пояси

Сортування товарів:
Пояс до карманів для інструментів
Виготовлений з міцного нейлону. Пояс до кишень для інструментів. Зручна автоматична клямка. Підходить під розміри від 32"до 44" (810 - 1120мм). Застосовується з карма- нами для інструменту.
Пояс для інструментів
Пояс виготовлено з міцного нейлону, кармани - з натуральної шкіри. Пояс для інструментів, шкіряний. Має 10 кишень: 2 великі кишені, 2 середніх для цвяхів і 6 маленьких кишеньок для кістей. 2 металевих утримувача для молотка. Подвійний шов призначений для додаткової надійності. Регульований пояс з...
Пояс для інструментів
Виготовлено зі зміцненого нейлону. Пояс для інструментів. Зручна автоматична клямка, металевий тримач під молоток, 18 відділень для інструментів, підходить під розмір до 1300 мм. Зручний для переносу необхідного в роботі інструменту.
Пояс монтувальника, посилений
Виготовлений з двошарового зміцненого нейлону. Посилена подвійна засувка, металевий тримач під молоток, потовщений ремінь 2 дюйма. Є можливість додатково одягнути кармани для інструменту. Зручний для перенесення необхідного в роботі інструменту.
Карман для інструментів
Зручні кишені для зберігання і перенесення дрібного інструменту: цвяхів, шурупів, ключів, викруток, шарнірно-губцевого та інших інстру- ментів, телефонів. Для зручності користування відділення мають перетинки. Застосовується з поясом.
Карман для інструментів
Виготовлений зі зміцненого нейлону. Зручні кишені для зберігання і перенесення дрібного інструменту: цвяхів, шурупів, ключів, викруток, шарнірно-губцевого та інших інстру- ментів, телефонів. Для зручності користування відділення мають перетинки. Застосовується з поясом.
Тримач для інструментів настінний
Виготовлений з двошарового зміцненого нейлону. Тримач розрахований на 30 інструментів. При перенесенні згортається в сумку.
Жилет з карманами для інструментів
Жилетка для інструментів виготовлена зі зміцненого нейлону, водовідштовхувальна. Завдяки боковим ремінцям можна регулювати розмір жилету. Має: 4 кишені для інструментів (3-и кишені на липучках, 1-а велика відкрита кишеня), 2 кишені для дрібних деталей (1 на замку, друга відкрита), 4 відділення на...
Сумка для інструментів закрита
Виготовлена з високоякісного нейлону. Призначена для транспортування та зберігання інструменту і вимірювальних приладів. Всі інструменти компактно розміщуються у 31 відділенні. Міцні зручні ручки та ремінець для носіння на плечі.
Кобура для дрилі
Кобура для акумуляторної дрилі. Виготовлена з високоякісного нейлону. Має 4 гнізда для свердел. Ремінець для фіксації дрилі. Застосовується з поясом.