Переваги ековати

Ековата - це екологічно чистий і економічний теплоізоляційний матеріал, що призначається для застосування у верхніх, нижніх і проміжних перекриттях будівель, а також у зовнішніх і внутрішніх стінах. Ековата підходить як для новобудовного будівництва, так і при реконструкції будівель у вигляді додаткової теплоізоляції. Основною сировиною виробництва ековати є екологічно нешкідливий матеріал - целюлозне волокно, одержуване при утилізації макулатури. В якості антипіренів і антисептиків застосовуються борні мінерали, що зустрічаються в природі у вільному вигляді.

Якісна перевірка ековати: Ековата, вироблена на лініях використовуваних Корпорацією Океан, має гарантовано високу якість як за своїми теплоізоляційними і експлуатаційними параметрами, так і за своїм монтажем та способом нанесення.

Позитивні характеристики та переваги ековати:

1. Легкість. Легкий матеріал, що стосується ваги, і процесу монтажу. Під час монтажу він заповнює всі порожнечі, поглиблення і кишені забезпечуючи при цьому ізоляцію без швів, що в свою чергу, повністю захищає від проникнення в приміщення холоду або шуму.

2. Пожежобезпечність. До складу такого матеріалу входять особливі мінерали (борати), які перешкоджають поширенню пожежі і не дають йому розгоратися і плавитись. Борати при нагріванні перетворюються на скло (вогнетривке) і утворюють шар, що захищає теплоізоляційний матеріал від горіння. Ековата стійка до вологи, що перешкоджає утворенню конденсату.

3. Біозахищеність. Матеріал захищає конструкцію, з якою він взаємодіє від гризунів, шкідливих комах, грибків, утворення цвілі і гниття. Це відбувається завдяки тому, що ековата містить кристали борної кислоти. Термін есплуатаціі і безвідходність Ековата не дає усадки при трясці та вібрації і служить тривалий термін. При використанні матеріал не має відходів - вся сировина корисно використовується. Його навіть можна використовувати вдруге, наприклад після демонтажу.

4. Звукоізоляція. Звукоізоляційні властивості у кілька разів перевищують такі властивості інших матеріалів, особливо мінеральних плит.

5. Теплоізоляція. Високі теплоізоляційні властивості. Такий утеплювальний матеріал не пропускає холод і чудово утримує тепло всередині приміщення, але при цьому це дихаючий матеріал.

6. Екологічність. Ековату виготовляють з натурального волокна (макулатури переробленої), що робить її екологічно чистим матеріалом, а домішки що входять до її складу є абсолютно нешкідливими для людей.

7. Економічність. Економічність їй додає невисока ціна, а також завдяки легкості і компактності не потрібні великі витрати на транспортування. При її монтажі не потрібна додаткова допомога, а її укладку, можна виконувати самостійно, що теж економить кошти. При утепленні приміщення таким матеріалом практично немає відходів. А також позитивною якістю є можливість повторного її використання.

Ековата є гіпоалергенним матеріалом. Ековата - бездоганний, сучасний, недорогий і екологічно чистий матеріал, який, крім того, що не відстає по своїм позитивним якостям, а ще й багато в чому перевершує інші утеплювальні матеріали. І всі ці переваги роблять ековату дуже популярним матеріалом.