• Зустрічайте нову колекцію 2014 року!
    Зустрічайте нову колекцію 2014 року!
  • Зробіть свою кімнату затишною!
    Зробіть свою кімнату затишною!
  • Хочете, щоб спальна кімната виглядала стильно?
    Хочете, щоб спальна кімната виглядала стильно?
Передпокій

Передпокій є обличчям дому. Перше, що бачить людина заходячи в будинок це передпокій кімнату. Вона зустрічає і проводжає господарів і гостей будинку. За інтер'єру передпокою у гостей складається перше враження про господарів будинку і саме її вони бачать, прощаючись з господарями.

Спальні

Кімната для здорового сну і комфортного відпочинку завжди є глибоко особистою для будь-якої людини: кожен елемент її обстановки підбирається в повній відповідності зі смаками і бажаннями господаря. Тому не дарма кажуть, що купити меблі для спальні дитини або для свого затишного сімейного гніздечка досить складно - це дуже важливе завдання, яку обов'язково потрібно вирішити.

Кухні

Запитайте у будь-якої господині про те, яка частина квартири асоціюється у неї з домашнім теплом і сімейними цінностями. Ми впевнені, що це буде кухня: саме ця кімната є осередком привітності та гостинності - в ній влаштовуються дружні посиденьки, задушевні бесіди за чашкою чаю, сімейні вечері.

Меблі для ванної

Сьогодні мало хто уявляє собі ванну без красивих, якісних меблів. Меблі ванної кімнати повинні бути зручними, компактними, функціональними та естетичними.

Дитячі

Все по-справжньому турботливі батьки прагнуть створити в кімнатах своїх малят максимально комфортні умови. Тому меблі для дитячої звичайно вибирається з особливою ретельністю - сьогодні вона повинна бути більше ніж просто надійної і красивою.

Офісні меблі

Від настрою залежить багато чого - майже все. Дозвольте собі і колегам працювати в задоволення. І все зміниться на краще.

Шафи

Зручність яке стало звичкою. Основною відмінністю і перевагою шаф купе перед звичайними орними шафами є система розсувних дверей. Така система дозволяє обійтися без вільного простору перед шафою, необхідного для відкриття дверей.