Про нас

Виробничим майданчиком нашого підприємства є Фабрика меблів «Океан», яка знаходиться в місті Житомирі. Наша фабрика використовує сучасне передове технологічне обладнання та інструмент. Працівники нашої компанії – фахівці з великим досвідом роботи і спеціальною освітою, вони відрізняються високим рівнем підготовки і досвідом роботи в сфері виробництва меблів.

Унікальні технології, постійний контроль якості і необмежені можливості підприємства дозволяють нам створювати найрізноманітніші меблі. Сьогодні асортимент Фабрики меблів «Океан» – це корпусні та столярні меблі, меблеві фасади: меблі для кухні, їдальні, вітальні, спальні, кабінету, бібліотеки і передпокою, меблі для дитячих кімнат, меблі для відпочинку, кафе та ресторанів. Ми пропонуємо унікальні меблі, виготовлені під замовлення, з фасадами з МДФ різної складності.

Під процесом виготовлення продукції на нашому підприємстві мається на увазі повний цикл робіт – починаючи від розкрою матеріалу і закінчуючи доставкою та встановленням вдома у замовника. Для виробництва застосовуються спеціальні матеріали і комплектуючі, використовувані у виробництві меблів, з урахуванням усіх її нестандартних особливостей.

Продукція нашого підприємства, сировина та матеріали для виготовлення меблів і меблевих фасадів сертифіковані і екологічно безпечні для людини, що підтверджується наявністю відповідних документів.

На усіх етапах виробництва здійснюється суворий контроль. Фабрика меблів «Океан» створила всі необхідні умови для постійного підвищення якісної планки у виробництві. Нашою метою є випередження в якості виготовлення конкурентів-виробників, ми прагнемо завжди бути на крок попереду всіх. Ми намагаємося стати кращими в питаннях дизайну меблів, рівня якості виробництва та рівня обслуговування замовників.

Асортимент фабрики різноманітний – від класичного виконання до найостанніших тенденцій в стилі модерн і «хай-тек».

Наше завдання – не зупиняючись на досягнутому, прагнути до постійного вдосконалення. Ми хочемо, щоб наш замовник був щасливий; щасливий, купуючи нашу продукцію, щасливий, використовуючи її, кожен день насолоджуючись створюваною нею атмосферою любові та комфорту.

Продукція Фабрики меблів «Океан» пройшла потрібні випробування і сертифікована відповідно до вимог ДСТУ.