Компанія «ОКЕАН ФАРМ» рада представити Вашій увазі список лідерів світової фармакології, які являються Нашими партнерами.

Пропонує якісні та доступні вимірювачі артеріального тиску, глюкометри, інгалятори, електронні термометри, шприци, фармпродукцію.

Компанія "Югмедконтракт"

Квінол рекомендований для попередження розвитку естроген-залежної патології при наявності у жінки факторів ризику.

Базкид Фарма (препарат «Квінол»)

Компанія GFMG є одним з активних учасників фармацевтичного ринку в Україні. З 2011 року ми представляємо на ринку України такі препарати, як Алокін-Альфа, Неовир, Сегідрін, Еребру, Сантеквін.

Компанія «Геолик Фарм Маркетинг Групп»

 Компанія «Ірида-УКРАЇНА» є ексклюзивним імпортером на території України двох відомих російських виробників: «Леово нутрії» (м.Москва) і «Зелдіс-Фарма» (м. Подольськ).

Компанія «Ірида-Україна»

 Медико-виробнича компанія Ляпко вже більш ніж 15 років спеціалізується на виробництві унікальних товарів - багатогольчатих аплікаторів, що сприяють більш прогресивному одужанню і зміцненню здоров'я.

МПК "Ляпко"

 На сьогодні, основними напрямками діяльності компанії «ПРО-ФАРМА» є реєстрація, маркетинг та подальша промоція лікарських засобів, виробів медичного призначення, дієтичних добавок та аптечної косметики на території України.

Компанія «ПРО-ФАРМА»

 Сьогодні Nutricia ® - це потужна мультинаціональна компанія, один з лідерів на ринку дитячого харчування в Україні та багатьох інших країнах світу. 

Компанія «Nutricia ®»