Будiвельна сiтка: види та застосування

Досить важливий вид будівельного матеріалу, без якого не обходиться жодне будівництво. Широке застосування в різних видах робіт робить будівельну сітку затребуваною і вимагає різноманіття її виконання для здійснення всіх сучасних будівельних проектів. Сучасний ринок даної сфери пропонує велике різноманіття типів сітки для здійснення будь-яких будівельних та ремонтних робіт. Найчастіше використовують два види будівельних сіток - це металева (сталева), скловолоконна сітка і поліетиленова (захисна). Всі види мають свої призначення, які застосовуються, як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт. Даний матеріал дає високу міцність поверхням, які були оброблені з використанням будівельної сітки. Штукатурена стіна або армована сталь не потріскаються і витримають будь-які будівельні маніпуляції. Щоб краще розуміти призначення різних видів будівельної сітки, давайте розглянемо докладніше основні типи даного будівельного матеріалу.

Основні види будівельної сітки:

Сітка для фасадів будівлі - основна функція даної сітки, захищати зовнішні оздоблювальні роботи від атмосферних опадів і різних фізичних впливів. Також вона запобігає падінню інших будівельних матеріалів та інструментів. Виготовляється така сітка з пластикових (поліетиленових) ниток, які мають плетіння з вузликів, завдяки чому сітка не розпадається при обрізанні і надійна в застосуванні, навіть якщо її випадково порізали або якось пошкодили.

Сітка для уловлювання - часто використовується у висотних будівництвах з практично готовими спорудами для безпеки будівельників. Запобігає нещаснім випадкам при випадковому падінні будівельних інструментів або матеріалів з великої висоти. Кріпиться на будівельних лісах або спеціальних опорах і має міцну структуру, яка може витримати падіння сто кілограм з висоти десять метрів.

Сітка «рабиця» - всі знають цей вид сітки, який використовується в основному для створення огорож навколо будівельних об'єктів від небажаного проникнення сторонніх. Також дану металеву сітку застосовують для армування стін, підлог, труб та інших елементів. Дуже часто її використовують для просіювання сипучих будівельних матеріалів.

Сітка для штукатурних робіт - основне призначення даної сітки, очевидно, її застосовують для зміцнення штукатурки на стіні і довгого збереження зовнішнього вигляду стіни в хорошому стані без появи тріщин і інших небажаних моментів. Розрізняють два види даного матеріалу - це пластмасова та металева сітка. Обидва варіанти використовуються для штукатурення стін різної складності і кривизни поверхні.

Сітка для кладки - основне застосування даного типу матеріалу відбувається при здійсненні стяжки підлоги. Сітка зміцнює бетон і не дозволяє поверхні потріскатися з часом. Вона являє собою зварений між собою дріт з розміром осередків від п'яти до двадцяти сантиметрів.

При придбанні будь-якого виду будівельної сітки обов'язково переконайтеся в хорошій якості матеріалу, будь то поліетиленова або сталева сітки. Оберайте матеріали, що добре зарекомендували виробників, щоб уникнути небажаних наслідків при подальшому використанні.