Верстат для сітки рабиці

Верстат сітки рабиці АСР15 / 2 підходить для виробництва сіток в невеликих приміщеннях. Загинання кінців, намотування полотна, зупинка і обрізка дроту відбувається без прямої участі людини. Даний верстат рабиця - це вдосконалена модель, яка має великий ресурс, високу продуктивність, низький рівень шуму і прийнятну ціну.

На верстаті для сітки рабиці АСР15 / 2 можна виготовляти сітку по ГОСТ 5336-80 з розміром осередку 20 - 60 мм. В'язка здійснюється в один дріт, що сильно спрощує настройку верстата. Стандартна висота рулону сітки до двох метрів. За спеціальним замовленням можливо виробництво верстата для виготовлення сітки рабиці з висотою рулону до трьох метрів.

Застосовуються різні види дроту з відступами від чинних стандартів, що має нерівномірну жорсткість. Виготовлення рулону сітки управляється в автоматичному режимі мікропроцесором. Налаштування параметрів сітки (довжина і ширина полотна) здійснюється без особливих зусиль і не вимагає спеціальних знань.

 

У разі заїдання дроту він автоматично зупиняється, поточні настройки при цьому не збиваються. Ця модель проста в управлінні, надійна, дає можливість одному співробітнику обслуговувати відразу два і більше автомата. На відео роботи верстата добре видно весь технологічний процес.