Про нас

Фабрика вікон і дверей “ОКЕАН” - вікна, двері, балконні системи та багато іншого!

Фабрика вікон Океан будучи частиною КОРПОРАЦІЇ ОКЕАН була побудована на початку 2006 року. Перше вікно Фабрики вікон Океан було випущено 6 червня 2006 року. З самого початку роботи головними принципами фабрики стали якість і швидкість виробництва вікон.

Вікна виробляються на високотехнологічному обладнанні фірми ELUMATEC і CMS. У вікна встановлюється якісна і давно зарекомендувала себе фурнітура Siegenia Favorit і VORNE.

На даний момент ми надаємо гарантію на продукцію до 10 років. Виробнича потужність Фабрики вікон «Океан» становить 250 вікон в зміну.

Профільні системи WDS, з якими працює Фабрика вікон “Океан” - високоточні і високотехнологічні конструкції екологічних і удароміцних профілів відповідають встановленим нормам, поєднуються з виробами інших виробників. 

 Кожен член команди Фабрики вікон "Океан" є професіоналом своєї справи. Декілька разів на рік усі працівники приймають участь у різноманітних тренінгах за рахунок компанії.

Остання подія проходила в офісі Фабрики вікон "Океан". Проводив тренінг, приїхавши до нас з Дніпропетровська, тренер учбового центру Miroplast Business School 23 січня 2015 року (фото наведено нижче).

Керівництво Фабрики вікон "Океан" забезпечує постійний розвиток та самовдосконалення персоналу, гарантуючи тим самим високу якість обслуговування та виготовлення продукції. 

 

Ваше ім*я*

Ваш телефон*

Ваш e-mail

Ваше повідомлення

Введіть код:

Якісний монтаж починається з правильного заміру