Сендвіч відкоси

Пластикові відкоси – це найбільш часто використовуваний матеріал для відновлення віконних і дверних прорізів. Для того щоб вікно функціонувало правильно і не виникало непередбачених проблем, відразу після установки необхідно його правильно облаштувати. Способи відновлення бувають різними, але слід зауважити, що саме віконні відкоси з пластика мають найбільш красивий зовнішній вигляд, гармонійно вписуються в дизайн будь-якого інтер'єру, за ними легко доглядати і при всьому цьому вони володіють відмінними теплоізоляційними властивостями.

Переваги пластикових відкосів:

1. Підвищена теплоізоляція.

Сучасна пластикова сендвіч-панель позбавлена недоліків пустотілої вагонки, внутрішній шар панелі складається з стисненого утеплювача (10 мм), який за своїми тепловим якостям замінює 5 см пінопласту або мінеральної вати. Це гарантує відмінну теплоізоляцію, яка так необхідна для герметичних пластикових вікон. Захищена поверхня відкосу утримує так звану «точку роси», що перешкоджає промерзанню профілю, не дозволяє утворюватися конденсату на вікнах і не допускає розповсюдження грибка і цвілі.

2. Естетичність і простота в догляді.

Зовнішня сторона облицьована жорстким пластиком, який дозволяє з легкістю доглядати за поверхнею і добре гармонує з віконним профілем. Ці переваги для багатьох споживачів є вирішальним фактором при виборі. Пластикові відкоси дуже легкі в догляді та при правильній експлуатації служать дуже багато років. Цілком достатньо періодично протирати їх вологою тканиною, забруднення можна видаляти мильним розчином. Застосовувати агресивні миючі засоби, що містять хлор, кислоту або абразивні речовини – категорично заборонено!

3. Довговічність.

Відкоси виготовляються з того ж матеріалу, що і віконний профіль, тому при правильній експлуатації вони служать так само довго, як і ПВХ вікна.

4. Доступна ціна і економічність.

Ціна на пластикові відкоси відносно невисока, порівняно з іншими видами оформлення. Повністю герметичні і теплі поверхні виключають протяги і промерзання вікна, вони рік за роком економлять ваші кошти на додаткове опалення. Крім того, при правильній експлуатації виключають необхідність постійного ремонту, закладенні тріщин і фарбування.

5. Швидкий і чистий монтаж.

При монтажі пластикові відкоси практично не вимагають застосування брудних штукатурних процесів, час монтажу скорочено до мінімуму і триває він всього кілька годин, навіть найвибагливіший замовник оцінить ці переваги. Сендвіч-панелі монтуються на спеціальну клейову суміш, яка надійно фіксує і не допускає деформацій та перекосів панелі. Стикувальні шви по периметру вікна обробляються силіконовим герметиком, який надійно захищає віконну систему від протягів і надає вікну і відкосу єдиного завершеного вигляду.

Самостійно зробити пластикові відкоси теоретично може кожен, але практика показує, що не маючи досвіду в поводженні з пластиковими панелями можна, в кращому випадку, зіпсувати матеріал. Крім того, використання неякісної панелі і недотримання процесів, може перетворитися на купу проблем, пов'язаних з нормальною експлуатацією віконної системи в цілому. Якщо ви не знаєте як правильно зробити віконні відкоси, довіртеся професіоналам, адже цей фінальний етап потребує обов'язкового дотримання технологічних процесів.

У цегляних будинках з глибиною відкосів понад 30 см., А також у разі сильного руйнування прорізів, нестандартної конструкції або необхідності демонтажних робіт, остаточна вартість розраховується майстром індивідуально при виїзді на об'єкт і залежить від складності монтажних робіт

Якщо Вам необхідно зробити пластикові відкоси, наші майстри завжди будуть раді прийти Вам на допомогу. Наша компанія працює в будь-який зручний для Вас час, без перерв та вихідних.

 Приклади робіт:

Ваше ім*я*

Ваш телефон*

Ваш e-mail

Ваше повідомлення

Введіть код:

Якісний монтаж починається з правильного заміру