Витратний матеріал

Сортування товарів:
Щітка-крацовка стовщена дискова, латунна
Щітка-крацовка стовщена дискова стальна латунована. Для КШМ. Використовується для обробки кутових місць металевих поверхонь, деревини, лаку, пластику. Якісний метал, товщина дроту 0,5 мм, оптимальна щільність та надійність кріплення дроту в обоймі, тривалий ресурс роботи.
Щітка-крацовка радіальна, пласка, закручена
Щітка-крацовка закручена. Для КШМ. Використовується для очищення металевих поверхонь в кутових місцях від іржі, лакофарбових покриттів, підготовки поверхні для фарбування або зварювання. Сталевий дріт (0,5 мм) міцно закручений у витки і надійно закріплений в обоймі, що забезпечує тривалий ресурс...
Щітка-крацовка конічна, латунований рифлений дріт
Щітка конічна, стальна латунована рифлена, М14. Для КШМ.Використовується для обробки кутових місць металевих поверхонь, деревини, лаку, пластику. Якісний метал, товщина дроту 0,5 мм, оптимальна щільність та надійність кріплення дроту у обоймі, тривалий ресурс роботи.
Щітка-крацовка конічна, латунна
Щітка-крацовка кругова стальна латунована. Для КШМ. Використовується для очищення металевих поверхонь в кутових місцях від іржі, лакофарбових покриттів, підготовки поверхні для фарбування або зварювання. Дріт (0,3 мм) міцно закручений у витки і надійно закріплений в обоймі, що забезпечує тривалий...
Щітка-крацовка конічна, закручена
Щітка-крацовка кругова закручена. Для КШМ. Використовується для очищення металевих поверхонь від іржі, лакофарбових покриттів, підготовки поверхні для фарбування або зварювання. Сталевий дріт (0,5 мм) міцно закручений у витки проти руху зачищення і надійно закріплений в обоймі, що забезпечує...
Щітка-крацовка дискова, латунна
Щітка-крацовка дискова стальна латунована рифлена. Для КШМ. Використовується для обробки кутових місць металевих поверхонь, деревини, лаку, пластику. Якісний метал, товщина дроту 0,5 мм, оптимальна щільність та надійність кріплення дроту в обоймі, тривалий ресурс роботи.
Щітка-крацовка дискова, зі шпилькою, латунна
Щітка-крацовка дискова стальна латунована зі шпилькою для дриля. Використовується для очищення металевих поверхонь в кутових місцях від іржі, лакофарбових покриттів, підготовки поверхні для фарбування або зварювання. Дріт міцно закручений у витки і надійно закріплений в обоймі, що забезпечує...
Щітка-крацовка "Чашка", стальний закручений дріт
Щітка "Чашка", стальна кручена, М14. Для КШМ. Використовується для очищення металевих поверхонь великої площини від іржі, лакофарбових покриттів тощо. Сталевий дріт (0,5 мм) міцно закручеий у витки і надійно закріплений в обоймі, що забезпечує тривалий ресурс роботи.
Щітка-крацовка "Чашка", латунований рифленний дріт
Щітка "Чашка", латунована рифлена, М14. Для КШМ. Використовується для обробки металевих поверхонь, деревини, лаку, пластику великої площини. Товщина дроту 0,3 мм.
Щітка-крацовка "Чашка", латунна
Щітка-крацовка "Чашка" стальна латунована. Для КШМ. Використовується для очищення металевих поверхонь великої площини від іржі, лакофарбових покриттів тощо. Дріт (0,3 мм) міцно закручений у витки і надійно закріплений в обоймі, що забезпечує тривалий ресурс роботи.
Щітка-крацовка "Чашка", зі шпилькою, латунна
Щітка-крацовка"чашка" стальна латунована зі шпилькою для дриля. Використовується для очищення металевих поверхонь від іржі, лакофарбових покриттів, підготовки поверхні для фарбування або зварювання. Дріт міцно закручений у витки і надійно закріплений в обоймі, що забезпечує тривалий...
Щітка-крацовка "Чашка", зі шпилькою, закручена
Щітка-крацовка "Чашка" закручена зі шпилькою для дриля. Використовується для очищення металевих поверхонь від іржі, лакофарбових покриттів, підготовки поверхні для фарбування або зварювання. Сталевий дріт міцно закручений у витки і надійно закріплений в обоймі, що забезпечує тривалий...
Щітка-крацовка "Чашка" сталева, закручена, М14
Щітка-крацовка "Чашка" закручена. Для КШМ. Використовується для очищення металевих поверхонь від іржі, лакофарбових покриттів, підготовки поверхні для фарбування або зварювання. Сталевий дріт (0,5 мм) міцно закручений у витки і надійно закріплений в обоймі, що забезпечує тривалий ресурс...
Щітка з пластиковою ручкою, сталевий дріт
Щітка стальна, ручка пластикова. Використовується для очищення металевих поверхонь від іржі, лакофарбових поверхонь, підготовка поверхні для зварювання або фарбування. Рівномірне нанесення дроту, висока якість металу, оптимальна довжина та щільність проволоки, зручна ручна.
Щітка з пластиковою ручкою, оцинкованний дріт
Щітка пластикова, оцинкований дріт. Використовується для очищення металевих поверхонь від іржі. Якісний метал, оптимальна ширина щітки для обробки поверхні, верхня ручка для зручної та швидкої обробки поверхні.
Щітка з пластиковою ручкою, латунованний дріт
Щетка стальная латунная, ручка пластиковая. Используется для очистки металлических поверхностей от ржавчины, лакокрасочных поверхностей. Равномерное нанесение проволоки, высокое качество металла, оптимальная длина и плотность проволоки, удобная ручная.
Щітка з пластиковою ручкою, внутрішній згин, латунованний дріт
Щітка стальна латунована, ручка пластикова. Використовується для очищення металевих поверхонь від іржі, лакофарбових поверхонь. Рівномірне нанесення дроту, висока якість металу, оптимальна довжина та щільність проволоки, зручна ручна.
Щітка з дерев'яною ручкою, оцинкованний дріт
Щітка дерев'яна, оцинкований дріт. Використовується для ручної обробки металевих поверхонь, деревини, лаку, пластику. Зручна та гладка ручка щітки, якісний метал.
Щітка з  дерев'яною ручкою, сталевий дріт
Щітка дерев'яна, сталевий дріт. Використовується для ручної обробки металевих поверхонь, деревини, лаку, пластику. Зручна та гладка ручка щітки, якісний метал.
Фетр полірувальний
Фетр полірувальний. Використовують для фінального полірування поверхні з лакофарбовим покриттям. Фетр має липучку, що дозволяє в парі з диском для кшм з липучкою(18-992, 18-998) або з диском для дриля з липучкою (18-990, 18-991, 18-993) обробляти поверхні значно швидши ніж вручну.
Сторінки: 1 2 3 Наступна Остання