Ручний інструмент

Сортування товарів:
Струбцина "DIN"
Пряма шина з рифленням виготовлена з високоякісної сталі. Рухлива і нерухома скоби. Деревяна ручка.
Стамеска, пластмасова ручка
Стержень виготовлений з вуглецевої сталі. Пластмасова ручка. Служить для вибірки невеликих заглиблень у деревині.
Стамеска ударна Cr-V
Стамеска виготовлена зі сталі CR-V. Ударостійка, рукоятка виготовлена з твердої пластмаси з гумовим покриттям. Має металеве місце для удару і металевий наскрізний стержень, що витримує сильні удари молотком. Має пластиковий підвіс для стенду.
Сокира-колун, дерев'яна ручка, Україна
Для заготівлі дров, має модернізовану форму, голова забарвлена, лезо відполіроване. Ручка 0,9 м. Виробництво в Україні.
Сокира-колун з клином, JUCO, Україна
Сокира-колун з клином. Робоча частина зі сталі Ст.45. Ковка та гартування забезпечують високу міцність та зносостійкість. Має антикорозійне покриття. Дерев’яне топорище має спеціальну захисну пропитку. Застосовується при виконанні столярних та теслярських робіт, а також для колки дров та деревини.
Сокира, ручка зі скловолокна
Сокира з високоякісної вуглецевої сталі С45. Ковка та гартування. Сокира вкрита порошковою фарбою та має антикорозійне покриття. Ручка зі скловолокна з гумовою накладкою знижує вібрацію, зменшує навантаження на руку та запобігає ковзанню сокири у руці. Застосовується для грубої обробки деревини...
Сокира з ручкою, JUCO, Україна
Сокира з ручкою, JUCO виготовлений із сталі 50 з твердістю НВ = 60. Ручка виконана з ясена, зона захоплення забарвлена червоною фарбою, також захищена від висихання безбарвним лаком. Застосування: для грубої обробки деревини (перерубке, вибірці пазів, тесаним).
Сокира з дерев'яною ручкою, JUCO, Україна
Сокира з дерев’яною ручкою. Робоча частина зі сталі Ст.45, Ковка та гартування забезпечують високу міцність та зносостійкість. Має антикорозійне покриття. Дерев’яне топорище має спеціальну захисну пропитку. Застосовується при виконанні столярних, теслярських та інших видів робіт.
Сокира "Master"
Сокира з високоякісної міцної сталі. Ковка та гартування надають робочій частині додаткової міцності. Сокира вкрита фарбою. Двокомпонентна ручка TPR (Thermo Plastic Rubber - термо пластична гума) - високоміцна, знижує вібрацію та зменшує навантаження на руку при роботі. Застосовується для грубої...
Сокира  "DIN"
Сокира з високоякісної вуглецевої сталі С45. Ковка та гартування надають робочій частині додаткової міцності. Сокира вкрита порошковою фарбою та має антикорозійне покриття. Дерев'яне топорище вкрито прозорим лаком, що захищає його від розсихання та забрудення.
Сокира
Сокира з ковкого чавуну. Виробництво методом ковки надає робочій частині додаткової міцності. Сокира вкрита порошковою фарбою та має антикорозійне покриття. Дерев'яне топорище вкрито прозорим лаком, що захищає його від розсихання та забрудення.
Сокира
Сокира виготовляється з високоякісної сталі Ст 45 та проходить термічну обробку для додаткової міцності. Має антикорозійне покриття. Дерев’яна ручка має спеціальну пропитку для захисту від впливу зовнішніх факторів. Застосовується для грубої обробки деревини (перерубки, вибірки пазів, тесання) та...
Ручка для напилку дерев'яна
Ручка-тримач встановлюється на напилок для зручного захвату. Виготовлена з дерева.
Ручка для молотка, вищий гатунок, Україна
Ручка для молотка виготовлена з твердих порід дерева. Поверхня ручки відшліфована. Зручно лежить у руці. Застосовується з молотком.
Ручка для кувалди, вищий гатунок, Україна
Ручка для кувалди виготовлена з твердих порід дерева. Поверхня ручки відшліфована. Зручно лежить у руці. Застосовується з кувалдою.
Ручка + 2 полотна по металу
Пластикова ручка + два полотна по металу. Металевий фіксатор полотна. Застосовується для пиляння металевих виробів у важко доступних місцях.
Рубанок по гіпсокартону
Рубанок по гіпсокартону. Пластмасовий малогабаритний корпус. Металеве лезо-сітка. Використовується для вирівнювання країв гіпсокартонних, дерев'яних, ДСП плит.
Пробник 100–500 V
Пробник зі шліцем SL застосовується для визначення напруги у електромережі, виявлення розриву ланцюга, перевірки запобіжників. Жало виготовлене з міцної сталі, має антикорозійне хромове покриття. Застосовується для робіт під напругою 100-500 V.
Полотно для ножівок, мет./дерево
Полотна метал-дерево. Призначені для розпилу невеликих металевих і дерев’яних поверхонь. Застосовуються зі стандартними ножівками.
Полотно для ножівок, бі-металеве по металу
Полотно би-металеве, не лопається під навантаженням. Призначене для розпилу невеликих металевих поверхонь. Застосовується зі стандартними ножівками по металу.