Шинний центр

       Шинний центр Корпорації Океан - це в першу чергу широкий вибір якісних шин за доступними цінами. Всі шини відповідають нормам і стандартам, а також мають всі необхідні сертифікати якості. Тому купуючи шини у нас, Ви можете бути впевнені - якість гарантована.
     Також у нас Ви можете придбати б/у автошини з Європи. Але не переймайтеся б/у - це не означає що вони майже повністю стерті. Адже якби це було так, ніхто б їх не купував. Насправді такі шини просто недовго використовувалися через що на них можна ще їздити і їздити. Тому якщо Ви хочете заощадити - це кращий варіант що б і гаманець не сильно схуд, і якість була на рівні.
       Крім того якщо у Вас виникнуть питання стосовно шин для вашого авто наші фахівці завжди будуть раді допомогти. Вони можуть проконсультувати Вас щодо вибору та експлуатації шин, а також порадити найбільш оптимальний варіант саме для Вас.
       До того ж купуючи шини у нас Ви гарантовано отримуєте знижку - 50% на шиномонтаж. Завдяки чому ви економите не лише на шинах а ще і на їх монтажі.
       Тому якщо Вам необхідні якісні шини за доступною ціною сміливо звертайтеся до нас.

Ваше ім*я*

Ваш телефон*

Ваш e-mail

Ваше повідомлення

Введіть код: