Замініть мастило у СТО Океан Авто та отримайте безкоштовну діагностику ходової Вашого автомобіля!

Кожний раз замінюючи мастило в Вашому автомобілі, Ви вирішуєте одне з головних завдань - уповільнення процесу зносу двигуна, таким чином продовжуючи його працездатність. Регулярно відслідковуючи рівень мастила в двигуні, Ви убезпечите себе від можливих проблем, які можуть несподівано виникнути при експлуатації авто в майбутньому. Тому спеціалісти СТО Океан Авто рекомендують частіше проводити дану процедуру, це допоможе Вашому авто  пропрацювати довгі роки без поломок.


Для якісного проведення  процедури заміни мастила двигуна рекомендуємо звернутися на станцію технічного обслуговування - Океан Авто де Ви маєте можливість, скориставшись послугою «заміна мастила», отримати безкоштовну діагностику ходової частини Вашого автомобіля.


Ходова частина автомобіля - це саме та частина, яка відповідає за комфортну експлуатацію Вашого авто, і складається із безлічі елементів, які потребують регулярної діагностики та ретельного догляду.

 

Діагностика ходової включає:

  • перевірку герметичності гальмівної системи;
  • перевірку підшипників;
  • огляд пружин, амортизаторів, опорних чашок та важелів;
  • перевірку на наявність люфтів в рульових наконечниках, шрусах, шарових опорах;
  • перевірку сайлентблоков та інших вузлів ходової частини;
  • встановлення рівня зносу гальмівних колодок, барабанів, дисків та шлангів;

 

При виявленні будь-яких ознак несправності ходової, Вас одразу проінформують про їх наявність та можливість усунення. Це допоможе уникнути виникнення серйозних поломок в майбутньому, а також заощадить Ваші кошти та час.

Ваше ім*я*

Ваш телефон*

Ваш e-mail

Ваше повідомлення

Введіть код: