Рабиця ПВХ

Рабиця ПВХ – це сітка з дроту. Застосовується даний вид сітки при зміцненні штукатурки,  випускається у вигляді рулонів довжиною один метр кожен, довжина полотна тридцять метрів.

Сітка рабиця ПВХ є ідеальним вибором для огорожі будинку, дачі, пансіонату, санаторію, спортивного майданчику.

Для тривалого строку служби сітки рабици з полімерним покриттям  при її виробництві має використовуватись пластик для покриття дроту морозостійкий та стійкий до руйнівних дій ультрафіолетових променів сонця. Звичайний полівінілхлорид, що зазвичай використовується більшістю виробників не має у своєму арсеналі подібних властивостей, саме тому термін служби подібної сітки до 5 років.

Плетена полімерна сітка виробляється Корпорацією Океан на сучасних сіткоплетільних напівавтоматичних верстатах та має належні якісні характеристики, що гарантує збереження естетичних параметрів як при температурі нижче 30 градусів нижче нуля та не втрачати при цьому естетичності зовнішнього вигляду та тривале знаходження під прямими сонячними променями без вицвітання.

Вищенаведені властивості Ви можете бути надовго забезпечені якісною огорожею, не турбуючись про її естетичний вигляд та якісні характеристики.