Вимірювальний інструмент

Сортування товарів:
Штангенциркуль електронний
Виготовлений з високоякісної сталі. Жидкокрісталічний дисплей з ціною поділки 0,01 мм, на який виводяться значення розмірів. Призначений для точних вимірювань зовнішніх і внутрішніх розмірів, діаметрів.
Штангенциркуль
Призначений для зовнішніх і внутрішніх вимірювань, а також для вимірювання глибин. Зафіксована штанга і рухома рамка виготовлені з нержавіючої сталі з затискним винтом. Лінійка з чіткою шкалою, шкала нанесена лазером - що запобігає її стиранню.
Транспортир з лінійкою
Виготовлений з нержавіючої сталі. Призначений для вимірювання та розмітки кутів при столярних і слюсарних роботах. Шкала нанесена лазером - що запобігає її стиранню.
Стрічка вимірювальна, скловолокно
Закритий пластмасовий корпус. Стрічка виготовлена зі скловолокна. Відкидний важіль для змотування стрічки.
Стрічка вимірювальна сталева
Пластиковий корпус закритого типу з ремінцем для носіння на руці. Сталеве полотно. Відкидний важіль для змотування стрічки.
Стрічка вимірювальна з ручкою, скловолокно
Корпус виготовлений з високоякісного ударостійкого пластику, оснащений важелем для змотування скловолоконного полотна і телескопічною складною рукояткою
Стрічка вимірювальна геодезійна, сталева
Корпус відкритий пластмасовий, в нижній частині якого передбачений опорний штир для фіксації в точці відліку. Сталеве полотно із зручною шкалою і лаковим покриттям.
Стрічка вимірювальна геодезійна, скловолокно
Пластиковий корпус закритого типу, в нижній частині якого є опорний штир для фіксації в точці відліку. З ремінцем для носіння на руці. Стальне полотно. Відкидний важіль для змотування стрічкі. Призначена для проведення вимірювання при проведенні геодезичних робіт.
Рулетка, прогумований корпус, з фіксатором
Сталева вимірювальна стрічка з антикорозійним лаковим покриттям та гачком-фіксатором для закріплення кінця стрічки. Пластиковий прогумований ударостійкий корпус з фіксатором вимірювальної стрічки і ремінцем для зап'ястя руки.
Рулетка, прогумований корпус, автофіксатор, магніт, нейл покр.
Сталева вимірювальна стрічка з нейлоновим, стійким до абразивного зносу, покриттям та гачком-фіксатором для закріплення кінця стрічки і ремінцем для зап'ястя руки. Гачок-фіксатор з магнітом для закріплення кінця стрічки на металевих поверхнях. Пластиковий прогумований ударостійкий корпус з...
Рулетка, прогумований корпус, автофіксатор
Сталева стрічка. Рулетка має прогумований корпус і оснащена зручною функцією авто - стоп і ремінцем для зап'ястя руки.
Рулетка, прогумований корпус, 2 функції
Сталева вимірювальна стрічка з антикорозійним лаковим покриттям та гачком-фіксатором для закріплення кінця стрічки. Пластиковий прогумований ударостійкий корпус з додатковим фіксатором вимірювальної стрічки.
Рулетка, прогумований корпус, "Progress"
Сталева вимірювальна стрічка з захисним покриттям та гачком-фіксатором для закріплення кінця стрічки. Пластиковий прогумований ударостійкий корпус з фіксатором вимірювальної стрічки і ремінцем для зап'ястя руки.
Рулетка, нейлонове покриття
Сталева вимірювальна стрічка з нейлоновим, стійким до абразивного зносу, покриттям та гачком-фіксатором для закріплення кінця стрічки. Пластиковий прогумований ударостійкий корпус з фіксатором вимірювальної стрічки.
Рулетка з магнітом, 3 функції
Сталева вимірювальна стрічка з анти- корозійним лаковим покриттям. Гачок-фіксатор з магнітом для закріплення кінця стрічки на металевих поверхнях. Пластиковий прогумований ударостійкий корпус з двома додатковими фіксаторами вимірювальної стрічки і ремінцем для зап'ястя руки.
Рулетка з магнітом та фіксатором
Сталева вимірювальна стрічка з анти- корозійним лаковим покриттям. Гачок- фіксатор з магнітом для закріплення кінця стрічки на металевих поверхнях. Пластиковий прогумований ударостійкий корпус з фіксатором вимірювальної стрічки і ремінцем для зап'ястя руки.
Рівень, з отворами для захвату, 3 вічка
Рівень з трьома вічками для визначення кутів 0, 45 і 90 градусів. Є два отвори для для захвату.
Рівень спеціальний, 5 вічок
Рівень алюмінієвий 5 вічок для вимірювання під кутами 0, 1,5, 3,5, 45; 90 градусів. На торцях є пластикові заглушки з отворами для підвішування, що запобігають потраплянню будівельних сумішей в порожнину рівня. Має отвір для захвату. З двох сторін нанесена шкала ціною поділки 2 мм....
Рівень лазерний на тринозі з підставкою
Призначається для розмітки в середині приміщення. У комплект входять рівень 40 см з лазером, нівелююча база, штатив, захисні окуляри, 2 приставні призми, 2 батарейки ааа 1,5 в. Довжина лазера 670 нм, робоча довжина до 15 метрів. Похибка лазеру 0,5 мм на 1 м. Похибка водяного рівня - 1 мм/м. Клас...
Рівень зміцнений червоний, 3 вічка
Ударостійкий алюмінієвий про- філь з трьома вічками для визначен- ня кутів 0, 45 і 90 градусів. Товщина металу 1,1 мм. Похибка - 0,057мм. На рівень нанесена метрична шкала.
Сторінки: 1 2 3 Наступна Остання