Кріпильний інструмент

Сортування товарів:
Шуруп шестигранний/свердло, цБ
Шуруп шестигранний/свердло. Для кріплення лаг, рейок, складання дерев'яних конструкцій, сантехнічних кріплень та інших цілей, коли потрібне потужне закріплення.
Шуруп шестигранний/дл.свердло/шайба, цБ
Шуруп шестигранний/свердло/шайба. Для кріплення лаг, рейок, складання дерев'яних конструкцій, сантехнічних кріплень та інших цілей, коли потрібне потужне закріплення. Прес - шайба забезпечує велику несучу поверхню головки для надійного з'єднання листових конструкцій.
Шуруп шестигранний/дл.свердло, цБ
Шуруп шестигранний/свердло. Для кріплення лаг, рейок, складання дерев'яних конструкцій, сантехнічних кріплень та інших цілей, коли потрібне потужне закріплення.
Шуруп універсальний
Шуруп універсальний. Застосовується для з"єднання дерев'яних вікон та дверей, легких конструкцій та елементів інтер'єру, мебелі и т. Д. Основа кріплення деревина, фанера, дсп, тонкі листи металу, цегла, гіпсокартонні плити, бетон.
Шуруп свердло віконний/прес-шайба, цБ
Шуруп свердло віконний/прес-шайба. Для кріплення листових будівельних елементів до металевого профілю. Здатність свердління - метал товщиною до 2 мм; різьба з дрібним кроком і кутом 60 ° формує різьблення в металевій основі, до якої проводиться кріплення. Біта - ph2. Немає необхідності в...
Шуруп прес-шайба універсальний, цБ
Шуруп прес-шайба універсальний. Для кріплення листових будівельних елементів до металевого профілю. Прес-шайба забезпечує велику несучу поверхню головки для надійного з'єднання. Біта -ph2.
Хомут стяжний оцинкована сталь
Хомут стяжний. Виготовлений з оцинкованої сталі, використовуються для кріплення м'яких шлангів до штуцерів приладів. Гвинт та різьба дозволяють міцно закріпити шланг до штуцера приладу.
Скоби прямі, тип J (1000 шт.)
Скоби прямі з міцної сталі. Мають антикорозійне цинкове покриття. Застосовуються для проведення пакувальних та обробних робіт. Використовуються зі зшивачами для скріплювання деревини, ДСП, картону, пластика, тканини та інших матеріалів. Ширина скоб - 10,6 мм, товщина - 1,2 мм, висота - 8, 10, 12,...
Скоби прямі, тип F (1000 шт.)
Скоби прямі з міцної сталі. Мають антикорозійне цинкове покриття. Застосовуються для проведення пакувальних та обробних робіт. Використовуються зі зшивачами для скріплювання деревини, ДСП, картону, пластика, тканини та інших матеріалів. Ширина скоб - 11,3 мм, товщина - 1,2 мм, висота - 6, 8, 10,...
Скоби посилені (1000 шт.)
Скоби посилені металеві, прямі. Застосовуються для проведення пакувальних та обробних робіт. Використовуються зі зшивачами для скріплення деревини м'яких та твердих порід, ДСП, картону, пластика, тканини та інших матеріалів. Ширина скоб - 11,3 мм, товщина - 0,7 мм, висота - 6, 8, 10, 12, 14...
Скоби для зшивача (1000 шт.)
Скоби для зшивача металеві прямі. Застосовуються для проведення пакувальних та обробних робіт. Використовуються зі зшивачами для скріплення деревини м'яких порід , ДСП, картону, тканини та інших матеріалів. Ширина скоб - 11,3 мм, товщина - 0,7 мм, висота - 4, 6, 8, 10, 12, 14 мм.
Скоба будівельна кругла, Україна
Скоба будівельна кругла виготовлена з міцної сталі та вкрита чорною нітроемаллю. Застосовується для фіксації балок та дерев'яних деталей.
Саморіз свердло, г/к, DIN 7504k, цБ
Саморіз свердло. Призначений для скріплення металевих профілів завтовшки до 2 мм.
Саморіз по дереву, г/к
Саморіз по дереву(1000 шт). Призначений для кріплення деревини та гіпсокартону до металевого профілю товщиною до 0,9мм. Біта -рн2. Матеріал - гартована сталь. Обробка - фосфат 35 мкм
Ремінці затяжні, отвір для шурупа
Пластикові ремінці призначені для сттягування та фіксації електричних проводів між собою з кріпленням до стіни. Робоча температура від -40 до +85 с.
Ремінці затяжні
Пластикові ремінці призначені для сттягування та фіксації електричних проводів, ковпаків автомобіля, труб і різних предметів між собою. Робоча температура від -40 до +85 с.
Рамний анкер
Рамний анкер. Призначений для монтажу дерев'яних, пластикових, металевих рам і коробок до бетонної підстави або цегли.
Набір кольорових затяжних ремінців, 30 шт
Хомут стяжний. Виготовлений з оцинкованої сталі, використовуються для кріплення м'яких шлангів до штуцерів приладів. Гвинт та різьба дозволяють міцно закріпити шланг до штуцера приладу.
Кріплення для утеплювача, з пластиковою серединою, 100 шт.
Кріплення для утеплювача з пластиковою серединою, 100 шт. Призначені для кріплення у всіх видах матеріалу з бетону та цегли. Наявність блоковочних язичків попереджає провернення дюбеля в отворі, а зубці міцно кріплять дюбель за рахунок тертя в повнотілих будівельних матеріалах.Застосовують для...
Сторінки: 1 2 3 Наступна Остання