Шпателі

Сортування товарів:
Шпатель з пластмасовою ручкою, Україна
Шпатель з пластмасовою ручкою - лезо виготовлено зі сталі, ручку виготовлено з пластику.
Шпатель нержавіючий з пластмасовою ручкою
Шпатель нержавіючий з пластмасовою ручкою - лезо виготовлено з нержавіючої сталі, ручку виготовлено з пластику.
Шпатель нержавіючий, вигнута ручка
Шпатель нержавіючий - лезо виготовлено з нержавіючої сталі, ручку виготовлено з пластику.
Шпатель нержавіючий
Шпатель зі зручною прогумованою рукояткою ергономічної форми. Міцна конструкція шпателя. Сталеве нержавіюче полотно надійно закріплене. Гнучке лезо з висотою 50мм. Використовуються при проведенні штукатурних робіт для нанесення і розрівнювання будівельних розчинів по поверхні.
Шпатель нержавіючий
Шпатель зі зручною прогумованою рукояткою ергономічної форми. Міцна конструкція шпателя. Сталеве нержавіюче полотно збільшено до висоти 80мм і надійно закріплене. Використовуються при проведенні штукатурних робіт для нанесення і розрівнювання будівельних розчинів по поверхні.
Шпатель сталевий з нержавіючим покриттям, двокомпонентна ручка
Шпатель нержавіючий - лезо виготовлено з нержавіючої сталі, ручка двокомпонентна гумована.
Шпатель сталевий з нержавіючим покриттям фасадний
Шпатель нержавіючий фасадний - лезо виготовлено з нержавіючої сталі, ручка двокомпонентна гумована.
Шпатель пластмасовий жовтий, гладкий
Шпатель пластмассовый желтый, гладкий. Рукоятка снабжена противоскользящими ребрами. Используется для нанесения клеевых и цементных растворов на керамическую плитку, натуральный камень при проведении облицовочных работ.
Шпатель гумовий білий з ручкою, Україна
Шпатель гумовий білий з ручкою. Полотно шпателя виготовлено з білої гуми і кріпиться до пластмас. ручки заклепками. Шпатель зручний для заповнення швів настінної плитки.
Шпатель притискний м'який для розгладжування шпалер
Шпатель притискний м'який для разгладження шпалер. Інструмент виготовлений з еластичного пластику. Шпатель призначений для притискання і розгладження шпалер, дозволяє запобігти пошкодженню та заламуванню.
Шпатель притискний для розгладжування шпалер
Шпатель притискний для розгладження шпалер. Виготовлено з пластику.
Шпатель пластмасовий для шпалер, Україна
Шпатель пластмасовий для шпалер "Крило". Виготовлено з пластику.
Шпатель для різання шпалер
Шпатель для розрізання шпалер. Сталеве полотно, пластмасовий корпус з двома отворами для підвішування. Застосовується шпатель для розрізання шпалер під час їх поклейки.
Набір шпателів гумових білих, 3 шт., Україна
Набір шпателів гумових білих, 3 шт. Полотно шпателя виготовлене з білої гуми. Зручні для заповнення швів настінної плитки і цегляної кладки.
Набір шпателів сталевих, 4 шт.
Набір шпателів, 4 шт.: 50/80/100/120 мм, сталевих. Форма шпателя (без рукоятки) і тонке щільно дозволяють наносити шпаклівку (на невеликих поверхнях) тонким шаром, особливо в тих випадках, коли відновні або ремонтні роботи вимагають абсолютної філігранної точності.
Набір шпателів нержавіючих, 4 шт.
Тонке полотно і форма шпателя без рукоятки дозволяють наносити шпаклівку надтонким шаром. Для роботи на невеликих поверхнях.
Набір шпателів нержавіючих професійних, 4 шт.
Набір шпателів, 4 шт.: 50/80/100/120 мм, нержав. професійних. Тип шпателя "Японський". Форма шпателя (без рукоятки) і тонке полотно дозволяють наносити шпаклівку на невеликих поверхнях тонким шаром, особливо в тих випадках, коли відновні або ремонтні роботи вимагають високої точності.
Щітка для розгладжування шпалер, "Євро"
Щітка для розгладження шпалер. Дерев'яна лакована основа з отвором для захвату. Світлий штучний ворс. Висота ворсу 45 мм. Застосовується для розгладження шпалер.
Шпательна лопатка з пластмасовою ручкою, Україна
Шпатель з пластмасовою ручкою - сталеве полотно, пластмасова ручка з отвором для підвішування. Служить для нанесення шпаклювальних сумышей при оздоблювальних роботах. Використовується для видалення забруднень з поверхонь перед початком малярних робіт.
Шпательна лопатка нержавіюча з пластмасовою ручкою
Шпательна лопатка нержавіюча з пластмасової ручкою, 40 мм. Сталеве полотно, пластмасова ручка з отвором для підвішування. Служить для нанесення шпаклювальних складів при оздоблювальних роботах. Служить для видалення забруднень з поверхонь перед початком малярних робіт.
Сторінки: 1 2 Наступна Остання