Валики з ручкою

Сортування товарів:
Валик Вестан білий з ручкою д 6 мм
Валик Вестан білий з ручкою d 6 мм. Діаметр втулки - 40мм, ручка d 6мм. Шубка виготовлена з поліестеру на в'язаній основі. Застосування: водорозчинні дисперсійні фарби. Для внутрішніх робіт.
Валик Синтекс з ручкою д 6 мм
Валик Синтекс з ручкою d 6 мм. Діаметр втулки - 38мм, ручка d 6мм. Шубка виготовлена з поліакрилу на тканинній основі. Застосування: дисперсійні фарби з додаванням акрилових, латексних смол.
Валик Велюр з ручкою д 6 мм
Валик Велюр з ручкою d 6 мм. Діаметр втулки - 40мм, ручка d 6мм. До складу валика входить вовна 50% і поліакріл 50%. Застосування: алкідні, уретанові, олійні лаки та емалі. Дає ідеально гладку поверхню.
Валик поролоновий з ручкою д 6 мм
Валик поролоновий з ручкою d 6 мм. Зовнішній діаметр валика - 50мм, ручка d 6мм. Шубка виготовлена зі спіненого поліуретану. Застосування: вододисперсійні фарби, масленими або ПФ емалі.
Валик Синтекс з ручкою d 8 мм
Валик Синтекс з ручкою d 8 мм. Діаметр втулки - 48мм, ручка d 8мм. Шубка виготовлена з Поліакрилу на тканинній основі. Застосування: дисперсійні фарби з додаванням акрилових, латексних смол.
Валик Преміум з ручкою d 8 мм
Валик Преміум з ручкою d 8 мм. Діаметр втулки - 48мм, ручка d 8мм. Шубка виготовлена з Поліакрилу на в'язаній основі. Застосування: короткий ворс дозволяє наносити, як емалі і грунтовки з додаванням акрилових, латексних, алкідних, уретанових смол, так і вододисперсійні фарби і грунтовки. Дає...
Валик Фаворит з ручкою d 8 мм
Валик Фаворит з ручкою d 8 мм. Діаметр втулки - 48мм, ручка d 8мм. Шубка виготовлена з Поліакрилу на тканинній основі. Застосування: водорозчинні дисперсійні фарби і грунтовки з додаванням акрилових, латексних смол.
Валик Мультиколор з ручкою d 8 мм
Валик Мультиколор з ручкою d 8 мм. Діаметр втулки - 48мм, ручка d 8мм. Шубка виготовлена з поліаміду на тканинній основі. Застосування: водорозчинні дисперсійні фарби і грунтовки з додаванням акрилових, латексних, алкідних, уретанових смол.
Валик Велюр з ручкою d 8 мм
Валик Велюр з ручкою d 8 мм. Діаметр втулки - 48мм, ручка d 8мм. До складу валика входить вовна 50% і поліакріл 50%. Застосування: алкідні, уретанові, масляні лаки та емалі. Дає ідеально гладку поверхню.
Валик Елітаколор з ручкою d 8 мм
Валик Елітаколор з ручкою d 8 мм. Діаметр втулки - 48мм, ручка d 8мм. Виготовлений з поліаміду на тканинній основі. Застосування: водорозчинні дисперсійні фарби і грунтовки з додаванням акрилових, латексних, алкідних, уретанових смол.
Валик поролоновий з ручкою d 8 мм
Валик поролоновий з ручкою d 8 мм. Зовнішній діаметр валика - 70мм, ручка d 8мм. Шубка виготовлена зі спіненого поліуретану. Валик може бути використаний як з вододісперсійними фарбами, так і з масляними або ПФ емалями.
Валик Синтекс фасадний з ручкою d 8 мм
Валик Синтекс фасадний з ручкою d 8 мм. Діаметр втулки з підкладкою - 68мм, ручка d 8мм. Шубка виготовлена з Поліакрилу на тканинній основі. Застосування: дисперсійні фарби з додаванням акрилових, латексних смол. Для фасадних робіт, шорстких поверхонь.
Валик Фаворит фасадний з ручкою d 8 мм
Валик Фаворит фасадний з ручкою d 8 мм. Діаметр втулки з підкладкою - 68мм, ручка d 8мм. Шубка виготовлена з поліакрилу на тканинній основі. Застосування: водорозчинні дисперсійні фарби, емалі і грунтовки з додаванням акрилових, латексних смол. Для фасадних робіт, шорстких поверхонь.
Валик Мультиколор фасадний з ручкою d 8 мм
Валик Мультиколор фасадний з ручкою d 8 мм. Діаметр втулки з підкладкою - 68мм, ручка d 8мм. Шубка виготовлена з поліаміду з додаванням акрилу на тканинній основі. Застосування: водорозчинні дисперсійні фарби і грунтовки з додаванням акрилових, латексних, алкідних, уретанових та інших смол. Для...
Валик Елітаколор фасадний з ручкою d 8 мм
Валик Елітаколор фасадний з ручкою d 8 мм. Діаметр втулки з підкладкою - 68мм, ручка d 8мм. Шубка виготовлена з поліаміду з додаванням акрилу на тканинній основі. Застосування: водорозчинні дисперсійні фарби, емалі і грунтовки з додаванням акрилових, латексних, алкідних, уретанових смол. Для...
Валик структурований "гладкий" з ручкою d 8 мм
Валик структурований "гладкий" з ручкою d 8 мм. Зовнішній діаметр валика - 80мм, ручка d 8мм. Шубка виготовлена зі спіненого поліуретану. Застосування: надання легкої шорсткості покритим структурними фарбами поверхням.
Валик структурований "шорсткий" з ручкою d 8 мм
Валик структурований "шорсткий" з ручкою d 8 мм. Наружний діаметр валика - 80мм, ручка d 8мм, шубка виготовлена зі спіненого поліуретану, для структурних фарб.
Валик структурований "горошок" з ручкою d 8 мм
Валик структурований "горошок" з ручкою d 8 мм. Наружний діаметр валика - 80мм, ручка d 8мм, шубка виготовлена зі спіненого поліуретану, для структурних фарб.