Ремені затяжні і багажні стрічки

Сортування товарів:
Еластичні стяжки, 2 шт.
Еластична стяжка виконана з гумових жил у капроновому плетенні з дротяними гачками. Дозволяє міцно та надійно зафіксувати вантаж.
Стрічка для стяжки багажа
Складається з синтетичних стрічок з замками. Дозволяє міцно зафіксувати вантаж.
Стяжка еластична з гачками, Україна
Еластична стяжка виконана з гумових жил у капроновому плетенні з дротяними гачками. Дозволяє міцно та надійно зафіксувати вантаж.
Стяжний ремінь з тріскачкою
Стрічка виконана з міцного синтетичного волокна, сталева тріскачка і два гачки мають антикорозійне покриття. Максимальне навантаження 4 тони (4000 dan). Призначена для фіксації грузів при транспортуванні.
Багажна стрічка кільцева з тріскачкою
Стрічка виконана з міцного синтетичного волокна. Механізм та гачки мають антикорозійне покриття. Призначена для фіксації грузів при транспортуванні. Максимальне навантаження - 500 кг. (500 dan)
Набір багажних кільцевих стрічок, язичковий механізм
Стрічка виконана з міцного синтетичного волокна. Механізм та гачки мають антикорозійне покриття. Призначена для фіксації грузів при транспортуванні. Максимальне навантаження - 250 кг. (250 dan)
Багажна стрічка, 2 гаки, з тріскачкою
Стрічка виконана з міцного синтетичного волокна. Механізм та гачки мають антикорозійне покриття. Призначена для фіксації грузів при транспортуванні. Максимальне навантаження - 1 тона. (1000 dan)