Метизи

Сортування товарів:
Саморіз по дереву, г/к
Саморіз по дереву(1000 шт). Призначений для кріплення деревини та гіпсокартону до металевого профілю товщиною до 0,9мм. Біта -рн2. Матеріал - гартована сталь. Обробка - фосфат 35 мкм
Шуруп універсальний
Шуруп універсальний. Застосовується для з"єднання дерев'яних вікон та дверей, легких конструкцій та елементів інтер'єру, мебелі и т. Д. Основа кріплення деревина, фанера, дсп, тонкі листи металу, цегла, гіпсокартонні плити, бетон.
Шуруп прес-шайба універсальний, цБ
Шуруп прес-шайба універсальний. Для кріплення листових будівельних елементів до металевого профілю. Прес-шайба забезпечує велику несучу поверхню головки для надійного з'єднання. Біта -ph2.
Шуруп свердло віконний/прес-шайба, цБ
Шуруп свердло віконний/прес-шайба. Для кріплення листових будівельних елементів до металевого профілю. Здатність свердління - метал товщиною до 2 мм; різьба з дрібним кроком і кутом 60 ° формує різьблення в металевій основі, до якої проводиться кріплення. Біта - ph2. Немає необхідності в...
Шуруп шестигранний/свердло, цБ
Шуруп шестигранний/свердло. Для кріплення лаг, рейок, складання дерев'яних конструкцій, сантехнічних кріплень та інших цілей, коли потрібне потужне закріплення.
Шуруп шестигранний/дл.свердло, цБ
Шуруп шестигранний/свердло. Для кріплення лаг, рейок, складання дерев'яних конструкцій, сантехнічних кріплень та інших цілей, коли потрібне потужне закріплення.
Шуруп шестигранний/дл.свердло/шайба, цБ
Шуруп шестигранний/свердло/шайба. Для кріплення лаг, рейок, складання дерев'яних конструкцій, сантехнічних кріплень та інших цілей, коли потрібне потужне закріплення. Прес - шайба забезпечує велику несучу поверхню головки для надійного з'єднання листових конструкцій.
Саморіз свердло, г/к, DIN 7504k, цБ
Саморіз свердло. Призначений для скріплення металевих профілів завтовшки до 2 мм.
Анкер гільзовийг.фланець, цЖ
Анкер гільзовий м10. Для закріплення різних будівельних конструкцій (рейки, консолі, направляючі, балюстради, металеві блоки, секції, стелажі, огорожі тощо). Основа - бетон, камінь, повнотіла цегла.
Рамний анкер
Рамний анкер. Призначений для монтажу дерев'яних, пластикових, металевих рам і коробок до бетонної підстави або цегли.
Дюбель потолочний, цЖ
Призначений для кріплення елементів підвісних стель і наскрізного монтажу планок, рам, кабельних жолобів. Для повнотілих будівельних матеріалів типу: бетон, природний камінь.