Ключі трубні і розвідні

Сортування товарів:
Ключ трубний важільний, 90°, Cr-V
Ключ трубний важільний з міцної сталі Cr-V. Поверхні відшліфовані. Кут нахилу вісі губок по відношенню до вісі ручек складає 90°. Насічки на губках забезпечують надійних захват. Розмір захвату коригується за допомогою регулювальної гайки. Застосовується для робіт з газовими та водопровідними...
Ключ трубний накидний
Ключі виготовлені з міцної високоякісної інструментальної сталі. Антикорозійне покриття. Застосовується для ремонтно-сантехнічних робіт. Накидний ключ не потрібно знімати з робочої поверхні після кожного оберту. Максимальний діаметр деталей, з котрими можна працювати ключем: ключ довжиною 245 мм...
Ключ трубний переставний
Ключі трубні переставні виготовлені з міцної вуглецевої сталі. Ковка та гартування (48-52 HRC). Насічки на губках забезпечують надійних захват. Ключ має 7 фіксованих положень зіву. Застосовується для робіт з газовими та водопровідними трубами.
Ключ трубний переставний
Ключ трубний переставний виготовлений з міцної сталі. Ковка та гартування (48-52 HRC). Насічки на губках забезпечують надійних захват. Ключ має 5 фіксованих положень зіву. Зручні пластикові ручки. Застосовується для робіт з газовими та водопровідними трубами.
Ключ свічковий з шарніром
Виготовлений з вуглецевої сталі. Т-подібна обгумована ручка. Призначений для роботи зі свічками запалювання.
Ключ балонний, монтажний
Виготовлений з інструментальної сталі. Основне призначення для монтажу/демонтажу автомобільних колес. Протилежна сторона від головки призначена для розбортування / бортування шин.
Ключ балонний, хрестоподібний
Виготовлен з вуглецевої сталі. Хромоване покриття. Шестигранні гнізда. Для робіт з болтовими різьбовими зєднаннями.
Ключ балонний хрестоподібний посиленний
Виготовлен з вуглецевої сталі. Хромоване покриття. Шестигранні гнізда. Для робіт з болтовими різьбовими зєднаннями.
Ключ динамометричний вигнутий
Ключ виготовлен з вуглецевої сталі. Прогумована ручка. Застосовується в сборочних механічних роботах.
Ключ розвідний зі шкалою, обгумована ручка
Ключі виготовлені з міцної сталі та мають антикорозійне покриття. На губках ключів нанесена міліметрова шкала для регулювання розміру захвату. Зручна ручка з гумовим покриттям. Застосовуються для універсальних робіт з різьбовими з’єднаннями.
Ключ розвідний зі шкалою
Ключі виготовлені з міцної сталі та мають антикорозійне покриття. На губках ключів нанесена міліметрова шкала для регулювання розміру захвату. Зручна ручка з отвором для підвішування. Застосовуються для універсальних робіт з різьбовими з’єднаннями.
Ключ розвідний, "Преміум", Cr-V
Ключі виготовлені з високоякісної сталі Cr-V та мають антикорозійне покриття. На губках ключів нанесена міліметрова шкала для регулювання розміру захвату. Двокомпонентна ергономічна ручка комфортно лежить у руці. Ребриста поверхня ручки не дозволяє ключу вислизнути з руки під час роботи. Має...
Ключ трубний важільний
Ключ трубний важільний, з міцної сталі. Поверхні відшліфовані. Насічки на губках забезпечують надійних захват. Розмір захвату коригується за допомогою регулювальної гайки. Застосовується для робіт з газовими та водопровідними трубами.
Ключ трубний важільний, тип "S", Cr-V
Ключ трубний важільний з міцної сталі Cr-V. Поверхні відшліфовані. Профіль губок виконаний у формі S. Насічки на губках забезпечують надійних захват. Розмір захвату коригується за допомогою регулювальної гайки. Застосовується для робіт з газовими та водопровідними трубами. Зручний для роботи у...