Сокири та колуни

Сортування товарів:
Сокира
Сокира з ковкого чавуну. Виробництво методом ковки надає робочій частині додаткової міцності. Сокира вкрита порошковою фарбою та має антикорозійне покриття. Дерев'яне топорище вкрито прозорим лаком, що захищає його від розсихання та забрудення.
Сокира  "DIN"
Сокира з високоякісної вуглецевої сталі С45. Ковка та гартування надають робочій частині додаткової міцності. Сокира вкрита порошковою фарбою та має антикорозійне покриття. Дерев'яне топорище вкрито прозорим лаком, що захищає його від розсихання та забрудення.
Сокира з ручкою, JUCO, Україна
Сокира з ручкою, JUCO виготовлений із сталі 50 з твердістю НВ = 60. Ручка виконана з ясена, зона захоплення забарвлена червоною фарбою, також захищена від висихання безбарвним лаком. Застосування: для грубої обробки деревини (перерубке, вибірці пазів, тесаним).
Сокира з дерев'яною ручкою, JUCO, Україна
Сокира з дерев’яною ручкою. Робоча частина зі сталі Ст.45, Ковка та гартування забезпечують високу міцність та зносостійкість. Має антикорозійне покриття. Дерев’яне топорище має спеціальну захисну пропитку. Застосовується при виконанні столярних, теслярських та інших видів робіт.
Сокира "Master"
Сокира з високоякісної міцної сталі. Ковка та гартування надають робочій частині додаткової міцності. Сокира вкрита фарбою. Двокомпонентна ручка TPR (Thermo Plastic Rubber - термо пластична гума) - високоміцна, знижує вібрацію та зменшує навантаження на руку при роботі. Застосовується для грубої...
Сокира, ручка зі скловолокна
Сокира з високоякісної вуглецевої сталі С45. Ковка та гартування. Сокира вкрита порошковою фарбою та має антикорозійне покриття. Ручка зі скловолокна з гумовою накладкою знижує вібрацію, зменшує навантаження на руку та запобігає ковзанню сокири у руці. Застосовується для грубої обробки деревини...
Колун кований, Україна
Колун зі сталі 45, виготовлений методом вільної ковки. Вкритий чорною нітроемаллю. Дерев’яна ручка вкрита лаком. Застосовується для колки дров та деревини.
Сокира-колун, дерев'яна ручка, Україна
Для заготівлі дров, має модернізовану форму, голова забарвлена, лезо відполіроване. Ручка 0,9 м. Виробництво в Україні.
Сокира-колун з клином, JUCO, Україна
Сокира-колун з клином. Робоча частина зі сталі Ст.45. Ковка та гартування забезпечують високу міцність та зносостійкість. Має антикорозійне покриття. Дерев’яне топорище має спеціальну захисну пропитку. Застосовується при виконанні столярних та теслярських робіт, а також для колки дров та деревини.
Колун з ручкою, JUCO, Україна
Колун з високоякісної сталі С 45, проходить термічну обробку для додаткової міцності. Має антикорозійне покриття. Дерев’яна ручка має спеціальну пропитку та лакове покриття для захисту від впливу зовнішніх факторів. Застосовується для колки дров та деревини.
Сокира
Сокира виготовляється з високоякісної сталі Ст 45 та проходить термічну обробку для додаткової міцності. Має антикорозійне покриття. Дерев’яна ручка має спеціальну пропитку для захисту від впливу зовнішніх факторів. Застосовується для грубої обробки деревини (перерубки, вибірки пазів, тесання) та...
Топорище I гатунок, Україна
Топорище дерев’яне першого гатунку виготовлено з буку. Поверхня топорища відшліфована. Зручно лежить у руці. Застосовується з сокирою.
Топорище вищий гатунок, Україна
Топорище дерев’яне вищого гатунку виготовлено з буку. Поверхня топорища відшліфована. Зручно лежить у руці. Застосовується з сокирою.
Льодоруб, Україна
Зроблені з металу, кромка заточена. Зручно розбивати лід на дорогах, на подвір'ї.