Електроінструмент для саду

Сортування товарів:
Тример електричний
Тример електричний. Призначен для покосу газонної трави. Телескопічна ручка до 122 см., поворотна головка дозволяє роботи вертикальне та горизонтальне положення різу трави, зручність роботи завдяки допоміжної ручки.
Тример електричний, верхній двигун
Тример електричний. Призначен для покосу газонної трави. Функція "окантування" трави у вертикальному положенні. Допоміжна ручка тримера забезпечуює комфортну роботу з тримером.
Газонокосарка електрична
Газонокосарка електрична. Призначена для покосу газонної трави та листя дерев. Зручна в управлінні, має травозбірник зкошеної трави, фунція регулювання висоти покосу трави від 30 до 60 мм.
Жилка для мотокоси, кругла 15м
Жилка для мотокоси, VERANO. Призначена для використання з тримером або газонокосаркою для зкошування трави та бур'яну. Жилка виготовлена з ПВХ.Круглий профіль є універсальний.Товщину жилки потрібно використовувати згідно інструкції тримера, газонокосарки.
Жилка для мотокоси, зірка 15м
Жилка для мотокоси, VERANO. Призначена для використання з тримером або газонокосаркою для зкошування трави та бур'яну. Жилка виготовлена з ПВХ.Зірка, завдяки гострим краям дає більш рівний зріз трави, але швидше зношується.Товщину жилки потрібно використовувати згідно інструкції тримера,...