Мінівалики

Сортування товарів:
Мінівалик Мольтопрен дрібний (поролон)
Мінівалік Мольтопрен діаметр втулки - 15мм, зовнішній діаметр валика - 35мм, використовується з ручкою d 6мм, шубка виготовлена зі спіненого поліуретану. Використовувати з масленими або ПФ емалями. Для дрібних малярних робіт.
Мінівалик Мольтофлок
Мінівалік Мольтофлок виготовлений зі спіненого поліуретану, покритий флоковим напиленням, що робить пофарбовану поверхню ідеально гладкою. Використовувати з масленими, ПФ та іншими емалями. Для дрібних малярних робіт.
Мінівалик Преміум, тип "Міді"
Мінівалик Преміум, тип "Міді" діаметр втулки - 30мм, використовується з ручкою d 6мм, шубка виготовлена з поліакрилу, для дрібних малярних робіт.
Мінівалик Гірпаінт, тип "Міді"
Мінівалік Гірпаінт, тип "Міді" діаметр втулки - 30мм, використовується з ручкою d 6мм. Мінівалік виготовлений з поліаміду на тканинній основі. Застосування: водорозчинні дисперсійні фарби, емалі і грунтовки з додаванням акрилових, латексних, алкідних, уретанових смол. Для дрібних...
Мінівалик Мультиколор, тип "Міді"
Мінівалік Мультиколор, тип "Міді" виготовлений з поліаміду з додаванням акрилу на тканинній основі. Застосування: водорозчинні дисперсійні фарби, емалі і грунтовки з додаванням акрилових, латексних, алкідних, уретанових смол. Для дрібних малярних робіт.
Мінівалик Синтекс, тип "Міді"
Мінівалік Сінтекс, тип "Міді" діаметр втулки - 30мм, використовується з ручкою d 6мм, Мінівалік виготовлений з Поліакрілу на тканинній основі. Застосування: водорозчинні дисперсійні фарби, емалі і грунтовки з додаванням акрилових, латексних смол. Для дрібних малярних робіт.
Мінівалик Фаворит, тип "Міді"
Мінівалік Фаворит, тип "Міді" діаметр втулки - 30мм, використовується з ручкою d 6мм. Шубка виготовлена з Поліакрілу на тканинній основі. Застосування: водорозчинні дисперсійні фарби, емалі і грунтовки з додаванням акрилових, латексних смол. Для дрібних малярних робіт.
Мінівалик Елітаколор, тип "Міді"
Мінівалік Елітаколор, тип "Міді" Діаметр втулки - 30мм, використовується з ручкою d 6мм. шубка виготовлена з поліаміду на тканинній основі. Застосування: водорозчинні дисперсійні фарби, емалі і грунтовки з додаванням акрилових, латексних, алкідних, уретанових смол. Для дрібних малярних...
Мінівалик Велюр, тип "Міді"
Мінівалік Велюр "Міді" з діаметром втулки - 30мм, використовується з ручкою d 6мм. До складу мініваліка входить вовна - 50% і поліакріл - 50%. Застосування: всі види лаків і емалей, алкідні, уретанові, олійні. Для дрібних малярних робіт.
Мінівалик Нейлон, тип "Міді"
Мінівалік Нейлон, тип "Міді", діаметр втулки - 30мм, використовується з ручкою d 6мм. Шубка виготовлена з поліаміду на тканинній основі. Застосування: дисперсійні фарби, емалі і грунтовки з додаванням акрилових, латексних, алкідних, уретанових, епоксидних смол. Для дрібних малярних робіт.
Мінівалик Мольтофлок, тип "Міді"
Мінівалик Мольтофлок, тип "Mіді" наружний діаметр валика - 50мм, використовується з ручкою d 6мм, шубка виготовлена зі спіненого поліуретану з флоковим напиленням, для внутрішніх робіт.
Мінівалик Преміум
Мінівалік Преміум виготовлений з Поліакрилу на в'язаній основі. Застосування: короткий ворс дозволяє наносити, як емалі і грунтовки з додаванням акрилових, латексних, алкідних, уретанових смол, так і вододисперсійні фарби і грунтовки. Дає гладку поверхню.
Мінівалик Гірпаінт
Мінівалік Гірпаінт виготовлений з поліаміду на тканинній основі. Застосування: водорозчинні дисперсійні фарби, емалі і грунтовки з додаванням акрилових, латексних, алкідних, уретанових смол. Для завершального етапу малярних робіт.
Мінівалик Мультиколор
Мінівалік Мультиколор виготовлений з поліаміду з додаванням акрилу на тканинній основі. Застосування: водорозчинні дисперсійні фарби, емалі і грунтовки з додаванням акрилових, латексних, алкідних, уретанових смол. Для завершального етапу малярних робіт.
Мінівалик Синтекс
Мінівалік Сінтекс виготовлений з Поліакрилу на тканинній основі. Застосування: водорозчинні дисперсійні фарби з додаванням акрилових, латексних смол. Для завершального етапу малярних робіт.
Мінівалик Фаворит
Мінівалік Фаворит виготовлений з поліакрилу на тканинній основі. Застосування: водорозчинні дисперсійні фарби, емалі і грунтовки з додаванням акрилових, латексних смол. Для завершального етапу малярних робіт.
Мінівалик Елітаколор
Мінівалік Елітаколор виготовлений з поліаміду на тканинній основі. Застосування: водорозчинні дисперсійні фарби, емалі і грунтовки з додаванням акрилових, латексних, алкідних, уретанових смол. Для завершального етапу малярних робіт.
Мінівалик Велюр
Мінивалик Велюр діаметр втулки - 15мм, використовується з ручкою d 6мм, шубка виготовлена з вовни 50% та поліакрилу 50% , для завершального етапу малярних робіт.