Рулетки

Сортування товарів:
Рулетка, прогумований корпус, "Progress"
Сталева вимірювальна стрічка з захисним покриттям та гачком-фіксатором для закріплення кінця стрічки. Пластиковий прогумований ударостійкий корпус з фіксатором вимірювальної стрічки і ремінцем для зап'ястя руки.
Рулетка, прогумований корпус, автофіксатор
Сталева стрічка. Рулетка має прогумований корпус і оснащена зручною функцією авто - стоп і ремінцем для зап'ястя руки.
Рулетка, прогумований корпус, з фіксатором
Сталева вимірювальна стрічка з антикорозійним лаковим покриттям та гачком-фіксатором для закріплення кінця стрічки. Пластиковий прогумований ударостійкий корпус з фіксатором вимірювальної стрічки і ремінцем для зап'ястя руки.
Рулетка, прогумований корпус, 2 функції
Сталева вимірювальна стрічка з антикорозійним лаковим покриттям та гачком-фіксатором для закріплення кінця стрічки. Пластиковий прогумований ударостійкий корпус з додатковим фіксатором вимірювальної стрічки.
Рулетка з магнітом та фіксатором
Сталева вимірювальна стрічка з анти- корозійним лаковим покриттям. Гачок- фіксатор з магнітом для закріплення кінця стрічки на металевих поверхнях. Пластиковий прогумований ударостійкий корпус з фіксатором вимірювальної стрічки і ремінцем для зап'ястя руки.
Рулетка з магнітом, 3 функції
Сталева вимірювальна стрічка з анти- корозійним лаковим покриттям. Гачок-фіксатор з магнітом для закріплення кінця стрічки на металевих поверхнях. Пластиковий прогумований ударостійкий корпус з двома додатковими фіксаторами вимірювальної стрічки і ремінцем для зап'ястя руки.
Рулетка, нейлонове покриття
Сталева вимірювальна стрічка з нейлоновим, стійким до абразивного зносу, покриттям та гачком-фіксатором для закріплення кінця стрічки. Пластиковий прогумований ударостійкий корпус з фіксатором вимірювальної стрічки.
Рулетка, прогумований корпус, автофіксатор, магніт, нейл покр.
Сталева вимірювальна стрічка з нейлоновим, стійким до абразивного зносу, покриттям та гачком-фіксатором для закріплення кінця стрічки і ремінцем для зап'ястя руки. Гачок-фіксатор з магнітом для закріплення кінця стрічки на металевих поверхнях. Пластиковий прогумований ударостійкий корпус з...